13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ ۱۳:۳۵:۴۰
کد مطلب:  748918
در اجلاس سراسری نماز صورت پذیرفت؛
هدیه ویژه مقام معظم رهبری به دبیرستان علامه حلی منطقه 11

اهداء لوح تقدیرارزشمندی به دبیرستان علامه حلی که مزین به انگشتری اهدایی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، در اجلاس سراسری نماز از دبیرستان علامه‌حلی منطقه11 در حوزه ایجاد نمازخانه الگو و دعوت دانش‌آموزان به نماز اول وقت در بین مدارس شهر تهران تقدیر به عمل آمد.

اجلاس سراسری نماز با حضور هزار و ۶۰۰ مهمان در سالن امیرکبیر دانشگاه سمنان برگزار شدودر این مراسم از جمعی از مروجان فرهنگ نماز در کشور تجلیل شد .
مراسم افتتاحیه این اجلاس با قرائت پیام رهبر معظم انقلاب توسط آیت‌اله شاهچراغی نماینده محترم ولی‌فقیه در استان سمنان شروع گردید  و پس از قرائت پیام مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) ،سخنرانی  دکتر روحانی ریاست محترم جمهور و حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز در جمع حضار انجام پذیرفت .
شایان ذکر است در بیست‌وهفتمین اجلاس سراسری نماز از دبیرستان علامه‌حلی منطقه 11 شهرتهران در حوزه ایجاد نمازخانه الگو و دعوت دانش‌آموزان به نماز اول وقت در بین مدارس  تهران در سال 1396تقدیر به‌عمل آمد و حجه‌الاسلام والمسلمین قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور، از زحمات مدیریت و همکاران این دبیرستان با اهداء لوح تقدیرارزشمندی که مزین به انگشتری اهدایی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بود ، تقدیر به‌عمل آورد.

به اشتراک بگذارید :