12 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ ۱۱:۴۱:۰۷
کد مطلب:  748748
کریمی در جمع کارشناس مسئولان و کارشناسان قرآن و نماز مناطق شهر تهران گفت:
توجه ویژه به فعالیت های قرآنی اولویت اصلی حوزه پرورشی

عبدالرسول کریمی معاون پرورشی و فرهنگی در جمع کارشناس مسئولان و کارشناسان قرآن و نماز مناطق 19گانه شهر تهران گفت: توجه ویژه به فعالیت های قرآنی جزء اولویت های اصلی حوزه پرورشی به شمار می رود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، عبدالرسول کریمی معاون پرورشی و فرهنگی در جمع کارشناس مسئولان و کارشناسان قرآن و نماز مناطق 19گانه شهر تهران گفت: توجه ویژه به فعالیت های قرآنی جزء اولویت های اصلی حوزه پرورشی به شمار می رود.

کریمی افزود: با جِدّیت کارکردن و تیمی کارکردن رمز موفقیت می باشد و سرکشی به دارالقرآن ها را باید سرلوحه قرار داد و توجه به دارالقرآن ها به صورت کمّی و کیفی جزء فعالیت های ذاتی ما به شمار می رود.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: باید تلاش و اهتمام جدی داشته باشیم شناسایی استعدادها را در برنامه های کاری خود گنجانده و به معنای واقعی دانش آموزان را پرورش دهیم.

کریمی قرآن را به عنوان منبع اصلی ذکر کرد و اعلام کرد: توجه به قرآن و نهادینه کردن دانش آموزان را از آسیب های اجتماعی مصون و محفوظ نگه می دارد. وی هم چنین اعلام کرد خوشبختانه اکنون بیش از 800 نفر روحانی و طلبه در مدارس ما مشغول به فعالیت هستند و به شبهات دینی، پاسخ گویی به سؤالات و به عنوان امام جماعت مشغول به فعالیت هستند و طرح مدارس امین در بیش از 150 مدرسه تهران در حال انجام است و نسبت به سال گذشته که در حدود 65 مدرسه را شامل می باشد رشد خوبی داشته است.

 معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران خاطر نشان کرد: توجه به قرآن و خدمتگزاری به آن وظیفه و رسالت ما را سنگین تر می کند لذا باید تلاش کنیم نامی ماندگار و یادگار از خود به جای بگذاریم.

به اشتراک بگذارید :