3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ ۱۰:۴۴:۰۳
کد مطلب:  748648
معاون پژوهش ، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری همایش دبیران تاریخ شهرستان های استان تهران

معاون پژوهش ، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری همایش دبیران تاریخ شهرستان های استان تهران در سالن ولایت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، حسین سنجری معاون پژوهش ، برنامه ریزی وآموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این همایش گفت: هدف آموزش و پرورش تغییر رویکرد از حافظه محوری به پژوهش محوری است و تربیت دانش آموزان خلاق و مهارت محور در دستور کار جدی آموزش و پرورش قرار دارد .

وی با اشاره به اینکه امروزه ما بیشتر از هر چیز به دانش آموزان ، کارآفرین، خلاق، طراح و ایده پرداز نیازمندیم ، تاکید کرد: پیش نیاز این هدف نقش آگاهانه ، فعال و داوطلبانه دانش آموز در کلاس درس است .

سنجری ، تصریح کرد: مدارس ما باید به سمتی پیش برود که دانش آموزان رغبت و علاقه زیادی به کلاس درس داشته باشند و در این راستا معلم نقش اساسی و محوری ایفا می کند.

گفتنی است این همایش با حضور دبیران تاریخ شهرستان های استان تهران، معاون پژوهش ، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و معاون آموزش متوسطه شهرستان های استان تهران در روز پنجشنبه، 15 آذرماه در سالن ولایت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار گردید.

به اشتراک بگذارید :