21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ ۰۸:۳۰:۱۵
کد مطلب:  748407
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در قدس:
افتتاح پنجمین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای

محمد رحیم معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در قدس از افتتاح پنجمین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای با شعار دانش آموز فعال ، مدرسه شاد و جامعه سالم خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، پنجمین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای سال تحصیلی 98-97 شهرستان قدس با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در دبیرستان شاهد غدیرآغاز شد.

 

محمد رحیم معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در مراسم آغاز این المپیاد ورزشی شعار این دوره از مسابقات را " دانش آموز فعال  ، مدرسه شاد ، جامعه سالم  "  خواند و افزود:تمرین فعالیت های گروهی و تیمی به عینی کردن و کاربردی کردن آموزش ها کمک نموده و ارزشمند است.

 

وی ، با اشاره به توصیه مقام معظم رهبری نسبت به جوانان در خصوص توجه به تهذیب ، تحصیل و ورزش و سفارش به دانش آموزان در عمل به این فرمایشات ، تاکید کرد : امیدواریم درالمپیاد ورزشی درون مدرسه ای ، زمینه فعالیت های سالم دانش آموزان فراهم شده و به سمت جامعه ای پویا و سالم برویم.

رحیم ،در پایان تصریح کرد: توجه دانش آموزان به مقوله ورزش علاوه بر اینکه ضامن سلامتی جسمی است بلکه طراوت روحی و روانی را نیز برای آنان به همراه دارد.

 

شایان ذکر است ، در این مراسم به صورت نمادین مشعل بازی ها روشن شده و دانش آموزان به صورت منظم و رسمی در رشته های مختلف ورزشی از مقابل جایگاه عبورکردند. 

 

 

به اشتراک بگذارید :