3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ ۱۱:۴۸:۰۳
کد مطلب:  747836
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
طرح مبین در شهرستانهای استان تهران برگزار می شود

در راستای توانمند سازی مدیران مدارس،دوره توانمند سازی مدیریت ترویج فرهنگ نماز در شهرستانهای استان تهران برگزار می گردد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در راستای توسعه و تعمیق فرهنگ اقامه نماز دوره توانمند سازی مدیران مدارس، با حضور 450  نفر از مدیران مناطق 21 گانه، برگزار می شود.

صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این باره گفت :  اقامه نمازاولین وظیفه الهی هر شخص مومن و بهترین وسیله تقرب به خداوند است و توجه به تقویت فرهنگ اقامه نماز در مدارس از اولویت های مهم آموزش و پرورش و تاکیدات وزیر محترم می باشد که مشارکت همگانی را می طلبد.

وی افزود: هدف اصلی از برگزاری دوره آموزشی طرح مبین ایجاد باور  به نماز،تقویت آن در بین دانش‌آموزان و بهره‌مندی از ظرفیت مدیران مدارس در این حوزه است و این طرح با رویکرد آشنایی بیشتر و بهتر مدیران مدارس با برنامه ها و رویکرد توانمندسازی و مشارکت گروههای موثر اعم از مدیران، معلمان و والدین در خصوص اقامه نماز برگزار می شود که سعی جدی بر این است تا بتوان در قالب این طرح به اهداف و برنامه های پیش بینی شده حوزه نماز دست یافت.

شایان ذکر است این طرح در آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در دوقطب، به میزبانی مناطق شهریار و ری2 و بصورت کارگاهی برگزار می گردد.

به اشتراک بگذارید :