3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۸ ۰۸:۳۸:۱۳
کد مطلب:  Gtg4kfPJ
مهدوی مشاور مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران در نخستین همایش نجات آب:
آموزش و پرورش محل رویش بینش است

نخستین همایش نجات آب، با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و شرکت آب منطقه ای تهران، با حضور بلورچی، مدیر کل مخاطرات زمین شناسی و اکتشافات سازمان زمین شناسی کشور، کمرئی مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مهدوی مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران و شفق مشاور وزیر نیرو، قائم مقام و معاون شرکت آب منطقۀ تهران، مدیران استان و رؤسای مناطق 20 گانۀ شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، علیرضا مهدوی شاهرودی مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران در نخستین همایش نجات آب، ضمن تشریح جایگاه آب در آموزه های دینی و اسلامی اظهار داشت: نبض جامعه در دست معلمان است و تربیت دانش اموزان مسئولیت پذیر و امیدوار توسط معلم در محل مقدسی همچون مدرسه اتفاق می افتد و تغییر نگرش دانش آموزان در دست معلمان است.
وی ادامه داد: ایجاد بینش در کنار دانش از وظایف معلم در نظام تعلیم و تربیت آموزش و پرورش است و توسعۀ فرهنگ در مصرف کردن آب و استفادۀ بهینه از سفره های زیر زمینی در کلاس درس نهادینه می شود.
نقش دانش آموز، معلم و خانواده به عنوان مثلث آموزشی در ساختن فردایی بهتر انکار ناپذیر است و حضور نهادها و سازمان ها با ایجاد تعامل برون سازمانی برای ایجاد وجدت رویه جامعه را رو به تعالی سوق می دهد.
شایان ذکر است، همایش نجات آب، با مشارکت شرکت آب منطقه ای تهران و اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در سالن همایش های ولایت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :