27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۸ ۰۸:۱۸:۲۳
کد مطلب:  d2rL7Juk
ارتقایی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای تهران در همایش نجات آب:
احیا و تعادل بخشی سفره های زیر زمینی آب از اهداف دولت تدبیر و امید است

نخستین همایش نجات آب با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و شرکت آب منطقه ای تهران با حضور بلورچی مدیر کل مخاطرات زمین شناسی و اکتشافات سازمان زمین شناسی کشور، کمرئی مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مهدوی مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران و شفق مشاور وزیر نیرو، قائم مقام و معاون شرکت آب منطقۀ تهران، مدیران استان و رؤسای مناطق 20 گانۀ شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خسرو ارتقایی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای تهران ضمن تشریح جامعۀ آماری بحران آب کشور به ویژه استان تهران اظهار داشت: دولت تدبیر و امید توجه جدی به مقولۀ محیط زیست دارد که برگزاری 22 نشست تخصصی در خصوص برون رفت از این بحران، ناشی از عزم جدی دولت در این زمینه است.
وی ادامه داد: آموزش و پرورش بهترین بستر برای اجرای برنامه های دولت است زیرا زیر ساخت اکنون  جامعه در دست معلمان و افق روشن جامعۀ فردا در دست دانش آموزان است و توسعۀ فرهنگ درست مصرف کردن، دانش اموزان را توسعه یافته تربیت می کند.
این مقام مسئول با اشاره به این که دشت ورامین و شهریار به عنوان دشت های منتخب برای توسعۀ طرح احیا و تعادل یکی از مراکز تأمین آب زیر زمینی در نظر گرفته شده است، ادامه داد: تفاهم نامه ای در این خصوص با اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران منعقد شد و به امضای طرفین رسید.
شایان ذکر است، همایش نجات آب، با مشارکت شرکت آب منطقه ای تهران و اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در سالن همایش های ولایت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :