20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ ۱۰:۰۰:۰۰
کد مطلب:  744521
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران
برگزاری کارگاه تربیت مدرس ویژه طرح مدیریت فوریت اجتماعی

عصر دیروز کارگاه تربیت مدرس ویژه طرح مدیریت فوریت اجتماعی در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمد رحیم معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: برگزاری کارگاه تربیت مدرس ویژه طرح مدیریت فوریت اجتماعی با حضور کارکنان ادارات مراقبت، مشاوره، حراست، کارشناسان پیشگیری و مدرسین از مناطق مختلف آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این کارگاه ، اظهار داشت:  این کارگاه با هدف آموزش مدیریت فوریت اجتماعی به تمامی مدیران، رابطین پیشگیری، رابطین مشاوره، معاونین آموزشی و معاونین پرورشی کلیه مدارس استان برنامه ریزی شده است  و در این طرح کارشناسان پیشگیری مناطق به عنوان مدیران مورد مناطق آموزش و پرورش و کارشناسان مشاوره به عنوان تسهیل گر مشخص شدند.

رحیم ادامه داد:  هدف نهایی این کارگاه آموزش قریب به 12 هزار نفراز کادر اجرایی مدارس و رابطین می باشد تا بتوانیم در این حوزه به اهداف و نتایج مورد نظر دست یابیم.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان  با تاکید بر اهمیت همکاری، تعاون وافزایش فعالیت های تلفیقی در اجرای طرح های کاهش آسیب اجتماعی ؛ از زحمات همکاران ادارات مراقبت، مشاوره، حراست و سایر عوامل اجرایی تشکر و قدردانی نمود.

به اشتراک بگذارید :