2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ ۰۹:۵۱:۴۴
کد مطلب:  744299
مدیر آموزش و پرورش قدس خبر داد:
بیش از سیصد دانش آموز شهرستان قدس در قالب کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اعزام شدند

اولین گروه از دانش آموزان شهرستان قدس در قالب اردوهای راهیان نور با بدرقه مسئولین و اولیاء خود به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان قدس ، اولین گروه از دانش آموزان شهرستان قدس در قالب اردوهای راهیان نور با بدرقه ناصربخت ، فرماندار ، حجت الاسلام جوکار ، امام جمعه ، محمدی ، مدیر آموزش و پرورش و تعدادی از مسئولین شهرستانی و با حضور اولیاء دانش آموزان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

 

مدیر آموزش وپرورش شهرستان قدس ، با اعلام این خبر در مراسم اعزام این دانش آموزان ، گفت : بیش از 300 دانش آموز دختر دوره دوم متوسطه این شهرستان ، در قالب هشت دستگاه اتوبوس ، راهی مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس شدند.

 

صادق محمدی ، با تأکید براهمیت برگزاری هر چه بهتر و پربارتر این اردوها جهت ایجاد ارتباط نسل جوان و معرفت صحیح به شهدا و ایثارگران ، بیان داشت : اقلام فرهنگی مناسبی تهیه و در بین دانش آموز توزیع گردید و برنامه های مناسبی نیز در مناطق عملیاتی و اسکان دانش آموزان پیش بینی و تدارک دیده شده است.

 

 وی با اشاره بر همراهی مربیان مدرسه با دانش آموزان ، بیان داشت : در این اردوها از وجود خواهران طلبه ، راوی و پاسدار در هر اتوبوس استفاده می شود.

 

شایان ذکر است ، این اردوها سه روزه بوده و در آن دانش آموزان علاوه بر حضور در مناطق عملیاتی دفاع مقدس از برنامه های ویژه فرهنگی ، هنری و نمایشی در اردوگاه ها نیز بهرمند می شوند.

به اشتراک بگذارید :