24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ ۰۸:۴۴:۴۵
کد مطلب:  744197
مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش‌وپرورش؛
مقدمات قرارداد هزینه درمان تکمیلی ایثارگران و افراد تحت تکفل با بیمه دی فراهم شد

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران از فراهم شدن مقدمات انعقاد قرارداد درمان تکمیلی ایثارگران و افراد تحت تکفل با بیمه دی خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، محمدرضا رزاقی گفت: در اجرای مصوبه 92138/ت 55783 مورخ 14/7/1397 هیئت محترم وزیران مبنی بر  تأمین و پرداخت هزینه درمان تکمیلی ایثارگران و افراد تحت تکفل از سرجمع اعتبارات مصوب دستگاه‌ها، وزارت آموزش‌وپرورش برای ایثارگران شاغل مقدمات قرارداد با بیمه دی را  فراهم نموده و به‌زودی اقدام به عقد قرارداد با بیمه مذکور خواهد نمود.

 

وی افزود: تاریخ این قرارداد از مورخ اول آبان 97 تا پایان سال جاری است و سقف تعهدات همانند قرارداد قبلی بنیاد شهید با بیمه مذکور هست.

 

رزاقی تصریح کرد: قرار است اعتبار لازم در لایحه بودجه سال 98 پیش‌بینی شود، لذا در صورت تحقق این امر آموزش‌وپرورش اقدام لازمه را در خصوص انعقاد قرارداد جدید عملی انجام خواهد داد.

 

وی در پایان گفت: در خصوص ایثارگران بازنشسته فرهنگی به اطلاع می‌رساند؛ سازمان بازنشستگی، سازمان برنامه‌وبودجه و بنیاد شهید در حال انجام مقدمات جهت تأمین بودجه و عقد قرارداد مشابه می‌باشند.

به اشتراک بگذارید :