2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ ۰۸:۴۰:۵۲
کد مطلب:  743448
با حضور مدیر آموزش و پرورش کهریزک:
جلسه هماهنگی مدیران مدارس اعزامی اردوی راهیان نور دانش آموزی منطقه کهریزک برگزار شد

با حضور مدیر آموزش و پرورش کهریزک، جلسه هماهنگی مدیران مدارس اعزامی اردوی راهیان نور دانش آموزی دختران منطقه کهریزک برگزار شد.

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کهریزک، با حضور افضلی نیا مدیر آموزش و پرورش کهریزک، ادیبی معاونت پرورشی و تربیت بدنی، عباس عزیزان معاونت آموزش متوسطه، ایروانی کارشناس فرهنگی و هنری این اداره، مدیران مدارس دخترانه متوسطه دوره دوم، جلسه هماهنگی اردوی راهیان نور دانش آموزی دختران منطقه کهریزک برگزار شد.

در ابتدا افضلی نیا مدیر آموزش و پرورش کهریزک ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست، با توجه به شیوه نامه اردویی، نکات مورد تاکید و ضروری را جهت آگاهی برای اعضای حاضر ارائه نمود.

وی در ادامه گفت: امیدواریم بتوانیم با هماهنگی های لازم و دقیق در اجرای هرچه بهتر برگزار شدن این اردو، گام های موثری برداریم تا دانش آموزان از این فرصت بیشترین بهره وری و الگو برداری را زندگی شهداء داشته باشند.

شایان ذکر است در پایان اعضای حاضر پیرامون برنامه ها و فعالیت های پیش روی به ارائه نظرات و پیشنهادات خود برای بهتر برگزار شدن این اردو و بازدهی بیشتر برای دانش آموزان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به اشتراک بگذارید :