2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ ۱۱:۴۶:۵۰
کد مطلب:  742964
مدیر آموزش و پرورش ورامین :
350نفر دانش آموز دختر ورامینی به منطقه جنوب کشور اعزام شدند

مدیر آموزش و پرورش ورامین از اعزام 350نفر دانش آموز دختر ورامینی به منطقه جنوب کشور خبر داد.

 به گزارش دفتر اطلاع رسا نی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ورامین صبح امروز مدیر آموزش و پرورش ورامین گفت : بیش از 350نفر از دانش آموزان  دخترورامین در سال تحصیلی98- 97 در مرحله اول عازم منا طق جنوب  کشور  شدند .

وی افزود: طی نشستی که با فرماندار ورامین ، فرمانده سپاه  و اعضای قرارگاه راهیان نور دانش آموزی برگزار شد ، تمهیداتی  صورت گرفت تا تمامی ارگانها در بحث هماهنگی اعزام  راهیان نور شرکت داشته باشند .

مدیر آموزش و پرورش ورامین همچنین از اعزام  بیش از 600 نفر نفراز دانش آموزان  دخترو پسر ورامینی در سال تحصیلی98- 97 جهت اعزام به راهیان   نور  خبر داد و افزود:دومین  دوره  اعزام این دانش آموزان در تاریخ 12/ 9 / 97صورت خواهد گرفت . 

مدیر آموزش و پرورش ورامین خاطرنشان ساخت : اعزام دانش آموز پسر نیز در تاریخ 13 / 11 / 97 خواهد بود .

 مدیر آموزش و پرورش ورامین خطاب به دانش آموزان  افرودند : شهدا جان خود را دادند و بهشت را با جان و دل خریدند و ارزشهای دفاع مقدس تمام شدنی نیست  و باید رفتارهای آنان را در سرلوحه کارهایمان قرار دهیم.

امیر محمدی  هدف از برگزاری این اردو معنوی را  انتقال ارزش های  8 سال دوران دفاع مقدس به نسل جوان و آشنا کردن آنها با سیره، منش و آرمان های شهدا  برشمرد .

گفتنی است در این مراسم امام جمعه موقت شهرستان حاج محسن محمودی ، سعیدیان معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری ، جعفر اردستانی رئیس شورای شهر ، اعضای شورای معاونین این مدیریت شیرکوند رئیس اتاق اصناف و جمعی از مسئولین شهرستان نیز حضور داشتنتد .

 

 

به اشتراک بگذارید :