14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ ۱۰:۲۸:۰۶
کد مطلب:  742805
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خوزستان خبر داد:
دیدار با خانواده شهید هادی داوودی

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خوزستان از دیدار با خانواده شهید هادی داوودی از شهدای عرصه مبارزه با مواد مخدر به مناسبت هفتمین دوره هفته مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اموزش و پرورش خوزستان، محمود معزی پیش از ظهر امروز شنبه 10 اذر ماه 97 در گفتگو با روابط عمومی، اظهار کرد: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا یک ضرورت اجتماعی است. بنابراین با الگو برداری از فرهنگ ایثار و شهادت، راه نجات از آسیب های اجتماعی میسر می شود.

 

وی در ادامه افزود: شهیدان مبارزه با مواد مخدر با نثار جان خود سلامتی، پاکی و آرامش را برای جامعه به ارمغان می آورند.

 

معزی با اشاره به اینکه شهدا الگوهای ماندگار برای نسل‌های آینده هستند، تصریح کرد: فرهنگ عمیق شهادت موجب شده است که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از تهدیدها و خطرهای ناشی از تولید و توزیع مواد مخدر در امان باشد.

 

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خوزستان با تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا به ویژه شهدای عرصه مبارزه با مواد مخدر، گفت: شهدای نیروی انتظامی پرچم دار حق و هدایتگر راه حقیقت هستند و خانواده‌های معظم شهدا کسانی هستند که استوار و مقاوم، در راه حفظ و تثبیت آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.

 

وی خاطر نشان کرد: خانواده های محترم شهدا با صبر و تحمل خود زمینه استمرار این انقلاب را فراهم ساخته اند.

 

معزی با بیان اینکه کشور افغانستان به عنوان بزرگترین تولید کننده مواد مخدر دنیا در همسایگی کشور ما قرار دارد، توضیح داد: یکی از راه های ترانزیت مواد مخدر که قاچاقچیان انتخاب می کنند به دلیل کوتاهی مسیر به سمت غرب و اروپا، ایران است که ماموریت سخت و سنگین مبارزه با مواد مخدر بر عهده سربازان فداکار ایران زمین است.

 

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خوزستان با اظهار اینکه برای حفظ امنیت و جلوگیری از معضل خانمان‌سوز اعتیاد خون‌های زیادی ریخته شده است، اظهار کرد: هم‌اکنون سربازان غیور اسلام و مجاهدان فی سبیل الله در مناطق مرزی با عاملان انتقال مواد مخدر و اشرار مبارزه می کنند تا حریم امنیت جسمی و ‏روانی افراد جامعه فراهم شود.

 

وی در ادامه افزود: پیشرفت‌های امروز کشور در زمینه های مختلف علمی، فرهنگی و نظامی در پرتو فداکاری‌ها و رشادتهای شهدا به دست آمده است.

 

معزی خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران در طول دو دهه گذشته با تقدیم بیش از 3000 شهید والا مقام و بیش از 12 هزار جانباز سرافراز ، مبارزه سنگینی با گسترش قاچاق مواد مخدر داشته است.

 

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خوزستان در پایان تاکید بر اجرای طرح های اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی در مدارس، گفت: آموزش و پرورش به عنوان به عنوان پرچمدار مبارزه با مواد مخدربا تکیه بر طرح های دانش آموز محور مانند "طرح مشارکت اجتماعی دانش آموزان" درصدد کاهش آسیب های اجتماعی است.

 

گفتنی است؛ تجلیل از خانواده شهید هادی داوودی با حضور حسین لامی زاده دبیر شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر به مناسبت هفتمین دوره هفته مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی صورت گرفت.

به اشتراک بگذارید :