12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۰۹ ۱۴:۲۳:۵۶
کد مطلب:  742415
جوابیه
واکنش آموزش و پرورش آذربایجانشرقی به انتشار فیلم گرم کردن کلاس درس روستای طاویران سفلی

رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به فیلمی که در ساعات اخیر در فضای مجازی مبنی بر گرم کردن کلاس درس در روستای طاویران سفلی و استفاده از پتو توسط دانش آموزان در کلاس درس منتشر شد واکنش نشان داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، حسین صبور سخنگوی این اداره کل در واکنش به فیلم منتشر شده در فضای مجازی که در آن گرم کردن کلاس درسی با آتش نشان داده می شود عنوان کرد : بنا بر اظهارات ضبط کننده این کلیپ، گفتنی است که در استان آذربایجان شرقی روستایی به این نام وجود ندارد.

وی در این خصوص افزود: با تلاش مسئولین آموزش و پرورش استان خوشبختانه در استان آذربایجان شرقی مدرسه و کلاس درسی بدون سیستم گرمایشی وجود ندارد و اغلب کلاسهای درس به سیستم گرمایشی استاندارد مجهز بوده و از اوایل آبان سیستمهای گرمایشی مدارس فعال هستند.

وی همچنین در ارتباط با عکس دانش آموزان درحالیکه داخل کلاس پتو بر روی خود کشیده اند گفت: این عکس علاوه بر اینکه مکانش مشخص نیست مربوط به چه شهر و استانی است از اساس جای سوال داشته و بیشتر جنبه نمایشی دارد چرا که در صورت سردی کلاس چطور تعداد زیادی از دانش آموزان کاپشن های خود را بر چوب رختی روی دیوار آویزان کرده اند.

صبور در پایان با اشاره به تاکید مدیر کل محترم مبنی بر تلاش در جهت آرامش خاطر دانش آموزان و اولیاء گفت: مجموعه، نهایت تلاش خود را بکار بسته و خواهد بست که دانش آموزان، اولیاء و همکاران زحمتکش دغدغه ای جز  آموزش و پیگیری این امور در مدارس و کلاسهای درس نداشته باشند.

 

به اشتراک بگذارید :