1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ ۱۱:۱۲:۵۷
کد مطلب:  739623
معاون برنامه ریزی، پژوهش و منابع انسانی آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران خبر داد :
شانزده اولویت پژوهشی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران اعلام شد

در آستانه هفته پژوهش و به منظور حل مسائل آموزش و پرورش استان به صورت علمی، شانزده اولویت پژوهشی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران اعلام شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، حسین سنجری معاون برنامه ریزی، پژوهش و منابع انسانی آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، گفت: این اولویت ها پس از نیازسنجی از کلیه مناطق آموزش و پروش تابعه و بر اساس مصوبات شورای تحقیقات اداره کل و به منظور پاسخگویی به نیازهای پژوهشی آموزش و پرورش استان در حوزه های مختلف علمی و اجرایی تدوین شده است.

وی افزود:  کلیه پژوهشگران، محققان و علاقه مندان عرصه تحقیق و پژوهش اعم از اعضا هیئت علمی دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی، شرکت های تحقیقاتی و دانش بنیان و نیز محققان آزاد که دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند، می توانند در این فراخوان شرکت نمایند.

سنجری ادامه داد: پس از جمع آوری و داوری طرح های اولیه (پروپوزال ها)، برای اجرای تحقیق با پژوهشگران منتخب قراداد منعقد خواهد شد.

 

سنجری ، تصریح کرد: محققان (پیشنهاد دهندگان) حداکثر تا تاریخ 1397/10/5 مهلت دارند فرم پیشنهادی خود را صرفا در قالب فایل PDF و word  از طرق زیر به دبیرخانه کمیته ارسال نمایند:

 اول- مراجعه حضوری یا ارسال از طریق پست به نشانی (تهران – بزرگراه بعثت- ضلع شمالی پارک بعثت- خیابان شهید سمیعی- اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران- گروه تحقیق و پژوهش )

 دوم- ارسال فایل از طریق پست الکترونیکی به نشانی (Tahghighat1200@medu.ir). 

 

گفتنی است ، همچنین کلیه فایل های مربوطه اعم از عناوین طرح های پژوهشی و فرم پیشنهاد طرح (پروپوزال) در دو قالب  Word   و PDF در زیر سایت معاونت پژوهش و برنامه ریزی اداره کل به نشانی http://pajohesh.teo.medu.ir  قابل دریافت می باشد.

اولویت های پژوهشی استان را در اینجا مشاهده کنید

 

 

به اشتراک بگذارید :