4 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ ۱۵:۵۸:۳۶
کد مطلب:  739188
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان:
دبستان شش کلاسه توجه روستای شوره دل سراب در آذربایجان شرقی به بهره برداری رسید

 دبستان ۶ کلاسه خیرساز روستای شوره دل شهرستان سراب با حضور مدیران کل آموزش وپرورش ونوسازی استان، نماینده مردم شهرستان سراب در مجلس شورای اسلامی به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از سراب، جعفر پاشایی در آیین افتتاح این مدرسه ی ایتدایی با بیان اینکه دانایی بزرگترین دارایی است، افزود: خیرین با احداث فضاهای آموزشی به افزایش دانایی در جامعه کمک می کنند.

 فرماندار شهرستان سراب نیز در این آیین گفت: خیرین سرمایه های معنوی کشور بوده و با احساس مسئولیت خود کمک کار دولت در احداث فضاهای آموزشی وپرورشی هستند.

پیام صدقی مدیرکل نوسازی، تجهیز مدارس استان نیز گفت: رویکرد اداره کل نوسازی استفاده از ظرفیت خیرین در راستای توسعه فضاهای آموزشی وپرورشی است.

نماینده مردم شهرستان سراب در مجلس شورای اسلامی افزود: اولین و بزرگترین معلم انسان خداوند باری تعالی است و پیروی از دستورات الهی مایه سعادت بشریت است.

مدیر آموزش وپرورش سراب نیز در این مراسم تاکید کرد: خیرین در راه فرهنگ سازی و آینده مملکت از مال خود بخشش می کنند.

گفتنی است دبستان شش کلاسه ابتدایی مهندس توجه روستای شوره دل در یک طبقه با هزینه ی خیرمدرسه ساز مرتضی توجه به بهره برداری رسید.
این مدرسه روستایی در متراژ ۲ هزار ۲۰۰ متر مربع و با زیربنای ۳۶۰ متر مربع در یک طبقه با هزینه ی ۷۵۰میلیون تومان ساخته شده است

در ادامه ی این مراسم، مدیرکل آموزش وپرورش استان، داوودی نماینده مردم شهرستان سراب در مجلس شورای اسلامی و ثقفی فرماندار و  حقی مدیر آموزش و پرورش از محمد امین مطلبی دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه تبریز تجلیل کردند.

 

به اشتراک بگذارید :