3 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ ۱۵:۳۸:۰۵
کد مطلب:  739180
در سفر یکروزه مدیرکل آموزش و پرورش استان به سراب مطرح شد:
روش تدریس گروهی بهترین روش در کیفیت بخشی آموزشی است

صبح امروز مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در سفر یکروزه خود به شهرستان سرابُ ضمن دیدار با فرماندار از تعدادی از مدارس این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از سراب، دیدار جعفر پاشایی با فرماندار شهرستان سراب و تبادل نظر درباره مسائل آموزشی و پرورشی منطقه در اولین ساعات سفر یکروزه خود به سراب بود.
پاشایی در این جلسه هماهنگی،هم افزایی وتلاش شبانه‌روزی را عامل موفقیت در برنامه ها دانست.
ثقفی فرماندار شهرستان سراب در این جلسه آموزش و پرورش را محور توسعه در کشور دانست و افزود: هزینه در دستگاه تعلیم و تربیت بعنوان سرمایه‌گذاری می باشد.
داوودی نماینده مردم شهرستان سراب در مجلس شورای اسلامی از حمایت های مدیرکل آموزش و پرورش استان در احداث، تعمیر وتجهیز مراکز آموزشی و رفاهی شهرستان سراب قدردانی کرد.

مدیرکل آموزش وپرورش استان، داوودی نماینده مردم شهرستان سراب در مجلس شورای اسلامی و ثقفی فرماندار و  حقی رئیس آموزش وپرورش سراب در ادامه ی این سفر از استخر در حال تعمیر شهید فهمیده سراب بازدید کردند.
پاشایی بر تسریع روند تعمیر تاکید کرده و افزود: باید سعی کنیم اقداماتی که در جهت نشاط و شادابی دانش آموزان و فرهنگیان است انجام دهیم.بازدید از دبستان دانش سراب  از دیگر برنامه های این سفر بود .
پاشایی در این بازدید روش تدریس گروهی را بهترین روش در کیفیت بخشی آموزشی برشمرد وافزود: این روش با تبادل نظر به خلاقیت و یادگیری ماندگار منجر می شود.

 

 

به اشتراک بگذارید :