20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ ۱۴:۱۹:۴۳
کد مطلب:  739115
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
هیچ کس حق ندارد به عزت معلم خدشه وارد کند

صبح امروز نشست قطبی مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با مدیران و شورای معاونین مناطق در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به تنوع قومیتی و فرهنگی شهرستان های استان تهران ، اظهار داشت : در این استان به همین دلیل نیازمند برنامه ریزی های متنوع تری می باشیم تا بتوانیم به اهداف مورد نظر خود نزدیکتر شویم .

وی با تاکید بر اینکه معلم یکی از عزتمندترین اقشار جامعه است و کسی حق ندارد به عزت معلمین خدشه ای وارد کند تاکید کرد: حیا ، ادب و نجابت از مهمترین ویژگی های نیروی انسانی در این استان است که باید آنرا قدر دانست .

صیدلو در بخش دیگری از سخنان خود ، اعتقاد به کار تیمی را مهمترین رمز موفقیت هر مدیری دانست و افزود: عقلانیت ، تدبیر و درایت مهمترین عامل برای انتخاب و اداره مسئولیت ها در آموزش و پرورش شهرستان ها باید باشد .

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با تاکید بر اینکه فاصله بین مردم و مسئولین باید کم شود ، تصریح کرد: باید باور داشته باشیم که ما خدمتگزار مردم هستیم و در جلب رضایت و خشنودی مردم از هیچ تلاشی نباید دریغ نماییم .

این مقام مسئول در پایان خطاب به مدیران مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران ، خاطرنشان کرد: حتما از عملکرد خود ارزیابی باید داشته باشید و نه تنها باید نظرات مردم را بشنوید بلکه باید گزارش کارهای خود را نیز به مردم بدهید .

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :