21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ ۰۸:۴۴:۰۸
کد مطلب:  738609
با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی
نشست شورای مدیران سازمان پژهش و برنامه ریزی آموزشی در شهرستانهای استان تهران برگزار شد

با حضور تورانی معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی ،نشست شورای مدیران سازمان پژهش و برنامه ریزی آموزشی در شهرستانهای استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، حسین سنجری معاون برنامه ریزی ، پژوهش و منابع انسانی آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، در تشریح این خبر گفت : نشست شورای مدیران سازمان پژهش و برنامه ریزی آموزشی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،با حضور تورانی معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی و مدیران کل دفتر تالیف کتب درسی نظری و فنی و حرفه ای در اردوگاه شهید منتظری شهریار برگزار شد .

وی با اشاره به اینکه این جلسه با هدف بررسی مسائل سازمانی و بحث و تبادل نظر پیرامون اقدامات مورد نیاز تشکیل شد ، تاکید کرد: ارتباط موثر بین موفقیت در  سازمان  و کار تیمی ، چهارچوب اجرایی سند تحول بنیادین و اسناد بالادستی را با توجه به مباحث افزایش کیفیت آموزش و یادگیری دانش آموزان و  مدل رهبری اثربخش سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از مباحث مورد مطرح در این نشست بود.

سنجری ، تصریح کرد: اهمیت و نقش کتب درسی و رسانه های آموزشی  بسیار قابل توجه بوده  و در این زمینه شهرستان های استان تهران  اقدامات ارزنده ای را صورت داده است .

 

گفتنی است در این نشست گزارش شش ماهه اول دفتر طرح برنامه و توسعه از دفاتر مختلف سازمان پژوهش از جمله دفتر تالیف ابتدایی و متوسطه،دفتر تالیف کاردانش و فنی و حرفه ای، پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش، اداره کل امور مالی و پشتیبانی، دبیرخانه شورای هماهنگی علمی، اداره ارزیابی و عملکرد و اداره روابط عمومی ارائه گردید.

 

 

 

 

           

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :