16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ ۱۶:۲۷:۰۲
کد مطلب:  737607
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان خوزستان در گردهمایی مدیران دوره اول و دوم متوسطه شهرستان دزفول:
آموزش و پرورش مهمترین نهاد رسمی تربیت عمومی است

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان خوزستان گفت: آموزش و پرورش مهمترین نهاد رسمی تربیت عمومی است که نقش تاثیرگذاری در پیشرفت جامعه دارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، مهدی رفیعی دهکردی پیش از ظهر امروز چهارشنبه 30 آبان ماه 97 در گردهمایی مدیران دوره اول و دوم متوسطه  ضمن گرامیداشت هفته بسیج و هفته وحدت، اظهار کرد: کسب نتایج مطلوب توسط مدیران با حداقل منابع مالی نشان از مدیریت جهادی و  روحیه بسیجی دارد. بنابراین مدیران با شناخت اهداف، مسئولیت ها و مأموریت های سازمانی خویش جامعه را به سوی تعالی سوق می دهند.

 

 

 

وی آموزش و پرورش را مهمترین نهاد رسمی تربیت عمومی معرفی کرد و گفت: مدیران ما باید علاوه بر آموزش های شناختی و علمی، به نقش تربیت های عبادی، اجتماعی، زیباشناسی و زیستی پی ببرند و نقش مهم آموزش و پرورش را که همان تربیت عمومی است را عملی سازند.

 

 

 

رفیعی دهکردی در ادامه اظهار کرد: نظام آموزش و پرورش با اجرای سند تحول بنیادین، همدلی و وحدت را با انضباط اجتماعی و ترویج کارگروهی در بین دانش آموزان پیاده می کند.

 

 

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان در پایان مأموریت سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش را تلاش آگاهانه و اختیاری متربی در رسیدن به حیات طیبه عنوان کرد و گفت: ما در نظام آموزش و پرورش نیاز داریم به اینکه دانش آموزانی مسئولیت پذیر، راستگو، درست کار و مؤمن تربیت کنیم تا در جامعه انقلاب تربیتی ایجاد شود.

به اشتراک بگذارید :