10 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ ۱۳:۳۶:۳۳
کد مطلب:  737429
برگزاری جلسه تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید دفتر برنامه و نظارت دوره های سواد آموزی سازمان
جلسه تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید دفتر برنامه ریزی و نظارت سواد آموزی سازمان نهضت سواد آموزی با حضور علی باقرزاده معاون وزیر و رئیس این سازمان برگزار گردید .

جلسه تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید دفتر برنامه ریزی و نظارت سواد آموزی سازمان نهضت سواد آموزی با حضور علی باقرزاده معاون وزیر و رئیس این سازمان برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی ،جلسه تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید دفتر برنامه ریزی و نظارت سواد آموزی سازمان نهضت سواد آموزی با حضور علی باقرزاده معاون وزیر و رئیس این سازمان برگزار گردید .

باقرزاده در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و فعالیت های چشمگیر امیر نظری مدیر کل سابق این دفتر در بیان ویژگی های وی گفت: آقای نظری یکی از مدیران با سابقه و مجرب در همه حوزه های آموزش و پرورش و سواد آموزی بودند .

وی افزود : ایشان فردی است که تمامی صفات و صلاحیت های 6 گانه مدیریت را دارا هستند و نقش بسیار چشمگیری در تعیین حجم فعالیت های استان ،تحقق و اجرا ی  طرح های سواد آموزی استانها داشتند .

  رئیس سازمان نهضت سواد آموزی سپس با اشاره به توانمندی و تخصص لیلا رضایی مدیر کل جدید الانتصاب دفتر برنامه ریزی و نظارت دوره های سواد آموزی  به اهمیت و جایگاه و انتظارات از  دفتر سواد آموزی ، تاکید کرد : این دفتر قوه محرکه و مغز متفکر سازمان است و مدیر کل آن باید با تعامل سازنده با دفاتر و مدیرت های دیگر نظیر  دفتر سنجش و ارزشیابی تحصیلی و مدیریت پژوهش و تولید محتوای آموزشی  اقدام به اتخاذ رویکرد یکپارچه در مدیریت و نظارت بر دوره های سواد آموزی نماید.

نظری مدیر کل سابق دفتر سواد آموزی نیز ضمن تشکر از همکاری های همه پرسنل دفتر و مسئولان سازمان در پیشبرد اهداف اعلام کرد : خدا را شاکرم که آخر خدمت و دوران کاریم  با فعالیت در سازمان نهضت سواد آموزی اتمام می یابد . من از تک تک پرسنل دفتر و همکاران خودم که در انجام وظایف محوله با من همکاری و مساعدت کردند کمال تقدیر و تشکر را دارم .

در انتهای جلسه حکم انتطاب لیلا رضایی مدیر کل دفتر مدیریت و برنامه ریزی دوره های سواد آموزی تقدیم شد . 

 

به اشتراک بگذارید :