25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ ۱۰:۴۳:۴۲
کد مطلب:  737172
معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش در آیین تکریم و معارفه مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
انسجام و گفتمان سازی را باید در راس برنامه های خود قرار دهیم

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش در مراسم تکریم و معارفه مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران گفت:مسئولیت در جمهوری اسلامی بدهکاری به خون شهدا،آرمانهای امام راحل و اندیشه های ناب رهبری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش در این مراسم گفت: معنویت کار در نظام جمهوری اسلامی با درنظر گرفتن رضای خداوند محقق می شود و این دیدگاه در غرب جایگاهی ندارد.

وی درادامه افزود:مسئولیت در جمهوری اسلامی بدهکاری به خون شهدا، خانواده معززشهدا،آرمانهای امام راحل و اندیشه های ناب رهبری است و باید در نظام اسلامی فرصت و نعمت خدمت به مردم را مغتنم بشماریم.

حمیدی با اشاره به وضعیت شهرستانهای استان تهران در سطح کشور ، تاکید کرد:مسئولیت پذیری در شهرستان های استان تهران کار بسیار دشواری است چرا که در این استان با رنگین کمانی از اقوام مختلف ،تنوع های فرهنگی و حوزه های سیاسی اجتماعی روبرو هستیم و مدیر باید در این استان بتواند  زمینه هدایت و راهبری کافی را فراهم نماید.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد:در شرایطی که تمام دنیا با تحریم و تحریکات درشبکه های گوناگون می خواهند مارا به نوعی از صحنه خارج کنند، ما می بایست در آموزش و پرورش انسجام و گفتمان سازی را در راس برنامه های خود قرار دهیم.

در ادامه این مراسم که درسالن آیت الله رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران برگزارشد،عبدالرضا فولادوند مدیر کل سابق اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران نیز درسخنانی اظهارداشت:درطول سالهای خدمت خودسعی نمودم از حاشیه به دور باشم و هیچگاه فراموش نکنم که آموزش و پرورش یک ثروت زیر بنایی است.

وی در ادامه افزود:موفقیت امروز ما در صحنه ادارات کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران ، مرهون حمایت همه جانبه مجموعه نیروهای مخلص آموزش و پرورش می باشد.

فولادوند ، تصریح کرد: بزرگترین سرمایه آموزش و پرورش نیروی انسانی است و می بایست درنظام اسلامی و پیشگاه عدل الهی فرصت مغتنم خدمت به مردم را از دست ندهیم.

به اشتراک بگذارید :