25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ ۰۸:۲۴:۵۱
کد مطلب:  736977
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
رمز موفقیت در آموزش و پرورش ، انسجام و توجه ویژه به نیروی انسانی است

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران گفت:بزرگترین اولویت ما در آموزش و پرورش توجه به نیروی انسانی باتجربه ، ایثارگر و دلسوز می باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمد صید لو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در سخنانی با گرامیداشت هفته وحدت و تشکر از اعتماد وزیر آموزش و پرورش به وی اظهار داشت: حضور من در پست جدید نتیجه زحمات مسئولین قبلی می باشد و کار در این صحنه با برنامه ریزی و به صورت تیمی با موفقیت همراه خواهد بود.

وی افزود: رمز موفقیت در آموزش و پرورش ، انسجام ، همدلی و توجه ویژه به نیروی انسانی است.

صیدلو ادامه داد: ما در هر جایگاهی که قرار بگیریم نتیجه اعتماد نظام اسلامی به ما است و مردم هم باید بازخورد مثبتی از این انتخاب به صورت ملموس مشاهده کنند.

وی بر ضرورت حذف تشریفات زائد و عدم سیاسی کاری در نظام آموزش و پرورش تاکید کرد وافزود : باید منزلت نظام  آموزش و پرورش حفظ شود و با اولویت بندی مسائل سعی کنیم که چالش های پیش رو را از میان برداریم.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اشاره به منابع موجود شهرستان های استان تهران ، تصریح کرد: باید به دنبال کشف ظرفیت های خاص هر منطقه باشیم تا بتوانیم در جهت تعالی و رشد فضاهای مناسب آموزشی تلاش کنیم و از این فرصت خدمت به مردم نهایت بهره را ببریم.

گفتنی است ،در مراسم تکریم و معارفه مدیر کل سابق و جدید آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران که در سالن آیت الله رفسنجانی اداره کل شهرستانهای تهران برگزار شد، حکم انتصاب محمد صیدلو توسط مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش به وی ابلاغ شد و از زحمات عبدالرضافولادوند مدیرکل سابق اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران نیز تجلیل به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :