14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ ۱۶:۲۷:۱۷
کد مطلب:  736828
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خوزستان در گردهمایی معاونین پرورشی نواحی و مناطق استان:
لزوم گفتمان سازی در خصوص سند تحول بنیادین آموزش و پرورش

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خوزستان، گفت: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش با گفتمان سازی، روند اجرایی بهتری خواهد یافت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، مهدی رفیعی دهکردی پیش از ظهر امروز سه شنبه 29 آبان ماه 97 در گردهمایی معاونین پرورشی نواحی و مناطق استان، اظهار کرد: رسالت اصلی آموزش و پرورش تربیت دانش آموزان است که با مشارکت اولیا و هدایت مدیران مدارس به سر منزل مقصود خواهد رسید.

 

وی در ادامه افزود: دستورالعمل وزیر آموزش و پرورش با عنوان "برنامه ویژه مدرسه" گامی موثر در راستای احیای نقش تربیتی مدارس است.

 

رفیعی خاطر نشان کرد: ساماندهی بهینه نیروی انسانی حوزه پرورشی یکی از مهمترین عوامل موفیت طرح ها و برنامه های این حوزه خواهد بود.

 

معاون پرورشی و فرهنگی و آموزش و پرورش خوزستان، گفت: برگزاری نماز جماعت در مدارس، فعال سازی کمیته همکاری های آموزش و پرورش و حوزه های علمیه، شرکت مشاورین، مربیان و معاونین پرورشی در جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی از مهمترین اولویت های حوزه پرورشی است.

 

وی در پایان با اشاره به اولویت های دیگر این حوزه، اظهار کرد: مشارکت محوری، برگزاری اردوهای راهیان نور، برگزاری آزمون های سلامت و مسابقات قرآنی، فرهنگی و هنری از جمله برنامه های سند تحول بنیادین و برنامه توسعه آموزش و پرورش خوزستان است که با برنامه ریزی مناسب معاونین پرورشی اجرایی می شوند.

 

 

به اشتراک بگذارید :