13 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ ۱۵:۰۶:۵۵
کد مطلب:  736800
باقرزاده، معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور:
مبنای سواد در جهان توانایی خواندن و نوشتن است.

باقرزاده، معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور: مبنای سواد در جهان توانایی خواندن و نوشتن است.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سوادآموزی به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان، باقرزاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در آیین تکریم و معارفه معاونین سابق و جدید سوادآموزی اداره کل با تبریک فرارسیدن سالروز میلاد پیامبر اکرم (ص) و آغاز هفته وحدت گفت: انشاالله  خداوند به برکت  این ایام شادی و سرور،عاقبت بخیری و توفیق بی منت به همه مسئولین نظام عنایت نماید.

وی افزود: یکی از ماموریتهای مسئولین عمران و آبادانی در بخش های مختلف است .

باقرزاده اظهار داشت : علم،ایجاد فضای آرامش ،پیشرفت و امنیت در سایه آموزش محقق می شود .

معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور خاطرنشان کرد :بر اساس منطق قرآن اگر آموزش نباشد صلح ناپایدار و پایه های پیشرفت لرزان خواهد شد .

باقرزاده عمران و آبادی را در دو بخش استفاده از امکانات و ساختن انسان برای زندگی در این کره خاکی و طی کردن مراتب کمال بیان کرد و گفت :این ماموریت بزرگ نیازمند بکارگیری  علم و دانش است.   

وی به انسداد مبادی بیسوادی و اهمیت فراگیر شدن امر مقدس سوادآموزی در جامعه اشاره کرد و اظهار اشت : به فراخور شرایط و موقعیت زمانی و مکانی از هیچ کوششی برای باسواد کردن افراد بیسواد دریغ نخواهیم کرد و با درنظرگرفتن همه دشواریها در کورترین نقاط هم موضوع آموزش را دنبال میکنیم .

به اشتراک بگذارید :