24 ذیقعده 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ ۱۴:۰۳:۰۵
کد مطلب:  736717
اجرای طرح ملی «حفظ جز سی‌ام» در مدارس میانه

مدیر آموزش و پرورش شهرستان میانه با اشاره به سرلوحه قرار دادن سند تحول بنیادین در تمامی فعالیت‌های پرورشی گفت: طرح ملی حفظ «جز سی‌ام» در سال‌تحصیلی در تمامی مدارس منطقه اجرایی می‌شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از میانه، یوسف ساجدی‌فر، مدیر آموزش و پرورش میانه روز گذشته، ۲۸ آبان ماه در جلسه کمیته برنامه ریزی پرورشی منطقه میانه و کاغذکنان با اشاره به سرلوحه قرار دادن سند تحول بنیادین در تمامی فعالیت‌های پرورشی منطقه گفت: طرح ملی حفظ جز سی‌ام در سال‌تحصیلی در تمامی مدارس منطقه اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به اختصاص نیروهای تخصصی به دارالقراآن و مرکز مشاوره منطقه و اجرای مدون برنامه‌های مشاوره و قرآن و عترت در مراکز تابعه مدیریت از برگزاری همایش منطقه ای سبک زندگی ایرانی اسلامی برای ۱۸۰۰ نفر از معلمان، اولیا و دانش آموزان خبر داد و افزود: هدف برنامه‌های پرورشی مدارس منطقه در راستای ترویج مسائل مختلف فرهنگی از جمله نماز، قرآن، عترت، فعالیت فرهنگی و هنری بوده است.

ساجدی فر با اشاره به اجرای زنگ نماز و گنجاندن آن در برنامه درسی مدارس بر برگزاری نماز جماعت در مدارس فاقد نمازخانه در مساجد نزدیک مدارس تاکید کرد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان میانه، اجرای طرحهای امام شناسی و گفتمان‌های دینی و مدرسه قهرمان و ترویج المپیادهای ورزشی درون مدرسه را از اولویت‌های برنامه‌های پرورشی منطقه عنوان کرد.

 

به اشتراک بگذارید :