10 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ ۱۰:۱۱:۴۷
کد مطلب:  735533
علی باقرزاده، معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی
جزییات مباحث بیست و ششمین جلسه شورای معاونین و مدیران سازمان

بیست و ششمین جلسه شورای معاونین ،مدیران کل و مشاوران سازمان نهضت سواد آموزی به ریاست علی باقرزاده معاون وزیر و رئیس این سازمان برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی  سازمان نهضت سواد آموزی بیست و ششمین جلسه شورای معاونین ،مدیران کل و مشاوران سازمان نهضت سواد آموزی به ریاست علی باقرزاده معاون وزیر و رئیس این سازمان برگزار گردید .

 این شورا به منظور بررسی مصوبات قبل ،ارائه جزییات در خصوص موفقیت اخیر سازمان در چهارمین ارزیابی دستگاهای اجرایی کشور در زمینه تحقق دولت الکترونیک و ارتقای 76 پله ای  نسبت به ارزیابی دوره سوم این جشنواره و بررسی برنامه های پیشنهادی سازمان برای نکوداشت هفته سواد آموزی برگزار گردید .

خاطر نشان می سازد،این ارزیابی سالانه توسط وزارت اطلاعات و ارتباطات از کلیه دستگاه های اجرایی کشور در زمینه تسهیل ارائه خدمات الکترونیکی به مخاطبان و تحقق دولت الکترونیک  صورت می پذیرد. 

باقرزاده زاده بعد از استماع گزارش نامجومنش مدیر کل سنجش و ارزشیابی و قیصر مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی ضمن تبریک حلول ماه شعبان و اعیاد و مناسبت های پیش رو ،بیان نمود: جای خوشحالی است که سازمان نهضت سواد آموزی توانست در بین 93 دستگاه اجرایی کشور که دارای سابقه طولانی در انجام خدمات الکترونیکی هستند توانست در جایگاه خوبی قرار بگیرد و با ارتقای 86 پله ای نسبت به ارزیابی سوم دستگاه های اجرایی کشور در زمینه تحقق دولت الکترونیک و تسهیل ارائه خدمات، رتبه 12 را به خود اختصاص دهد .

وی تاکید کرد :این موفقیت فی نفسه یک رویداد خوب اما باید همه بخش های سازمان در جهت ارتقای این جایگاه و نگهداشتن این رتبه تلاش خود را استمرار بخشند .

باقرزاده همچنین در خصوص برنامه های پیشنهادی در زمینه نکوداشت هفته سواد آموزی اعلام کرد : سالروز آغاز نهضت سواد آموزی به فرمان حضرت امام در 7 دی ماه 58 و برنامه های پیش بینی شده برای نکوداشت این مناسبت فرصت بسیار خوبی برای انعکاس عملکرد سازمان می باشد .

وی ادامه داد :سال 1397 ،چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی است و وظیفه همه ما اینست که عملکرد چهل ساله نظام را در همه زمینه ها علی الخصوص  سواد آموز ی به اطلاع عموم جامعه و مخاطبان خود برساند .

به اشتراک بگذارید :