18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۶ ۰۷:۵۷:۱۰
کد مطلب:  XIo7zGmV
با پایان پنجمین روز از مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر و پسر سراسر فارس صورت گرفت:
اقتدار دانش آموزان ناحیه 2 شیراز در تنیس روی میز استان

رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی آموزش و پرورش فارس از کسب مقام اول دانش آموزان دختر ناحیه دو شیراز در مسابقات تیمی و انفرادی تنیس روی میز استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ، عباس حاجی زاده  با اعلام این خبر گفت: پس از موفقیت دانش آموزان  پسر دوره اول  متوسطه ناحیه دو شیراز در کسب عناوین اول  تیمی و انفرادی مسابقات تنیس روی میز  استان، دانش آموزان دختر ابتدایی و متوسطه اول  این ناحیه نیز رتبه های اول تیمی و انفرادی  این رشته را به خود اختصاص دادند.

حاجی زاده  گفت: با پایان پنجمین روز این دوره از رقابت ها  و پس از برگزاری بازی های پایانی تیمی و انفرادی مسابقات  تنیس روی میز دانش آموزان  دختران فارس در مقطع ابتدایی و متوسطه اول ، نتایج زیر به دست آمد:

نتایج تیمی  مسابقات تنیس روی میز ابتدایی دختران فارس:

مقام اول ناحیه 2 شیراز

مقام دوم : شهرستان آباده

مقام سوم : شهرستان بوانات

نتایج تیمی مسابقات تنیس روی میز دوره اول متوسطه دختران فارس:

مقام اول :ناحیه 2  شیراز

مقام دوم : ناحیه 1 شیراز

مقام سوم: شهرستان سپیدان

نتایج انفرادی مسابقات تنیس روی میز  پایه های سوم ، چهارم و پنجم ابتدایی دختران فارس :

مقام  اول :زهرا عامر طاس از ناحیه 2 شیراز

مقام دوم : زهرا صادقی از ناحیه 2 شیراز

مقام سوم مشترک  : محدثه بهجت  از شهرستان آباده و آرمیتا محصولی از ناحیه 1 شیراز

نتایج انفرادی مسابقات تنیس روی میز  پایه ششم  ابتدایی دختران فارس :

مقام اول : زینب فروغی از شهرستان  آباده

مقام دوم : سمیرا چراغ سحر از شهرستان بوانات

مقام سوم مشترک : محدثه مساله از ناحیه 3 شیراز و ساجده عابد پور از شهرستان بوانات

نتایج انفرادی مسابقات تنیس روی میز  دوره اول متوسطه  دختران فارس :

مقام اول: ملیکا عامر طاس از ناحیه 2 شیراز

مقام دوم : شایسته باقری از ناحیه 2 شیراز

مقام سوم  مشترک : فاطمه نوروزی از ناحیه 1 شیراز و سارا عافیت جو از ناحیه 2 شیراز

وی همچنین  گفت: در بخش پسران نیز در پنجمین روز این رقابت ها ، در رشته هندبال  دانش آموزان ابتدایی نتایج زیر به دست آمد :

ناحیه سه  10 :  لارستان 17  - جهرم  12  : فراشبند 13 – زرقان 5  : فسا 9 – کازرون 5 : نی ریز 3 – فراشبند 10 : ناحیه دو 12 – لارستان 16: جهرم 14

به اشتراک بگذارید :