8 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ ۱۰:۲۱:۵۸
کد مطلب:  734712
گردهمایی مشترک یک روزه معاونان فنی و مسئولان روابط عمومی‌های ادارات کل نوسازی مدارس استان های سراسر کشور

مدیر حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: کارشناسان روابط عمومی سازمان و ادارات کل نوسازی مدارس استان‌ها باید برای افزایش کیفی و کمی فعالیت‌ها از روابط عمومی سنتی فاصله بگیرند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، زهره دانش مهر در گردهمایی مشترک یک روزه معاونان فنی و مسئولان روابط عمومی‌های ادارات کل نوسازی مدارس استان های سراسر کشور که در استان اصفهان برگزار شد، بیان کرد: امروزه با توجه به رشد و شتاب فزآینده فناوری‌های نوین و همچنین نیاز جامعه، ضرورت مجهز شدن روابط عمومی‌ها به علم روز و حرکت همگام با تکنولوژی، بیش از پیش احساس می شود.

وی با بیان اینکه کارشناسان روابط عمومی‌ها باید در مسیر روابط عمومی الکترونیک گام بردارند، افزود: کارشناسان به واسطه استفاده از پایگاه‌های اینترنتی، پست الکترونیک، فضای مجازی و ... می‌توانند با سرعت بیش‌تری با مخاطبان و همکاران خود ارتباط برقرار کنند، بنابراین ضروری است برای افزایش سرعت، دقت، کیفیت و مدیریت سبز از روابط عمومی سنتی فاصله بگیرند.

مدیر حوزه ریاست روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نوسازی مدارس کشور با تأکید براینکه روابط عمومی الکترونیک ارتباطی دو سویه بین سازمان و مردم برقرار می‌کند، یادآور شد: در واقع روابط عمومی الکترونیک، علاوه بر تسهیل امور کارشناسان موجب تسهیل دسترسی مخاطبان به اطلاعات و خدمات سازمان نیز می‌شود، بنابراین به کارشناسان روابط عمومی ادارات کل استان‌ها توصیه و تأکید می کنم در این زمینه اطلاعات خود را بروز کنند.

وی افزود: برای مثال گردشگری مجازی یکی از دستاوردهای توسعه علم و فناوری است که بر اساس آن می‌توان امکانی فراهم کرد تا کاربر به صورت مجازی و غیرفیزیکی از مکان‌های توریستی بازدید کند که در سازمان نوسازی مدارس کشور از این امکان استفاده شده است و برای بازدید کاربران از فضاهای آموزشی «گردشگری مجازی مدارس»( تور مجازی360 درجه) راه‌اندازی شده است که امیدواریم با فراهم شدن این امکان مخاطبان ما بتوانند با اقدامات مهم و موثر سازمان آشنا شوند.

دانش مهر در بخش دیگری از سخنانش ضمن قدردانی از تلاش‌ها و زحمات روابط عمومی‌های ادارات کل نوسازی مدارس استان‌ها، خاطرنشان کرد: انتظار دارم کارشناسان روابط عمومی با تعامل و همکاری‌های سازنده با واحدهای فناوری و معاونت‌های فنی ادارات کل، بتوانند عملکرد و فعالیت‌های مدرسه‌سازی را به نحو شایسته انعکاس دهند و البته در این بین، از بیان واقعیت‌ها و نیازهای حوزه تعلیم و تربیت نیز ابایی نداشته باشند.

وی همچنین با بیان اینکه وجود کارشناسان متخصص در زمینه‌های مختلف از نیازهای ضروری این واحد است، از معاونان فنی ادارات کل نوسازی مدارس استانها خواست تا همکاری بیشتری با حوزه روابط عمومی داشته باشند.

به اشتراک بگذارید :