25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ ۰۹:۴۷:۲۷
کد مطلب:  733710
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
برنامه ریزی چهار ساله در جهت ساخت و بازسازی کلاس های درس در استان تهران

هفتمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال ۹۷ با حضور استاندار تهران، در سالن همایش‌های آیت‌الله هاشمی رفسنجانی(ره) اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران برگزارشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، هفتمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال ۱۳۹۷ با حضور محمدحسین مقیمی، استاندار تهران، شکرالله حسن بیگی، معاون سیاسی، اجتماعی استاندار، عبدالرضا فولادوند، مدیرکل اموزش و پرورش شهرستان‌های استان، علی شهری، مدیرکل نوسازی مدارس استان، فرزانه مروستی،مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران و دیگر اعضا در سالن هم اندیشی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی(ره) اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران برگزار شد.

عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در این نشست اظهار داشت: با حمایت های ویژه استاندار تهران برنامه ریزی در جهت ساخت 20 هزار کلاس درس در چهار سال آینده در استان تهران صورت گرفت.

وی با اشاره به سهم در نظر گرفته شده برای هر یک از مراکز زیربط تاکید کرد: طبق توافق صورت گرفته در نشست با استاندار تهران ، این کلاسها با همکاری  و همیاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، اداره کل نوسازی مدارس استان تهران ، خیرین محترم مدرسه ساز و فرمانداران شهرستان ها از طریق جذب حمایت های صنایع و کارخانجات منطقه ای ساخته خواهد شد .

فولادوند با تاکید بر اینکه بسیاری از کلاس های درس در سطح استان تهران نیاز به تخریب و بازسازی دارد ، تصریح کرد: این برنامه چهارساله چنانچه با حمایت های لازم و برنامه مدون پیش برود می تواند حرکت بسیار ارزشمندی در جهت نوسازی و مقاوم سازی مدارس استان باشد .

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان ارتقای سطح کیفی آموزش و پرورش  در مدارس را از اهداف اصلی این اداره کل دانست و افزود : مهارت آموزی باید به شکل جدی تری در مدارس دنبال شود و دانش آموزان بتوانند پس از پایان تحصیلات حداقل از یک مهارت برخوردار باشند .

 

به اشتراک بگذارید :