25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ ۱۵:۵۱:۲۴
کد مطلب:  731805
در حال برگزاری؛
هفتمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 97

هفتمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 97 با حضوراستاندار تهران ، هم اکنون در سالن همایش آیت الله رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حال برگزاری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، هفتمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 97 با حضور استاندار تهران ، معاون سیاسی ، اجتماعی استاندار تهران، مدیرکل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران ، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران و دیگر اعضا در سالن همایش آیت الله رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در حال برگزاری است.

 

بر اساس این گزارش، طرح مباحث ضروری ، پیگیری مصوبات جلسه قبل ، بحث وتبادل نظر پیرامون ارتقای کیفیت برنامه های آموزشی  مدارس معاونت آموزش متوسطه و تبیین تفاهم نامه آموزش و پرورش شهریار با شهردای شهریار جهت    ساخت   10  باب مدرسه توسط مدیر آموزش و پرورش شهریار و شهردار شهریاراز جمله مباحثی است که در هفتمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران به آن پرداخته خواهد شد.

گفتنی است در این نشست میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به تبیین پیشرفت های حاصل شده این حوزه از آموزش و پرورش استان در سال های گذشته پرداخت .

 

 

به اشتراک بگذارید :