25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ ۱۰:۲۶:۱۳
کد مطلب:  731391
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
برگزاری سومین جشنواره ملی دستاوردهای کانون های فرهنگی تربیتی سراسر کشور

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری سومین جشنواره ملی دستاوردهای کانون های فرهنگی تربیتی سراسر کشور در اردوگاه شهید باهنر تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورششهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  در تشریح این خبر گفت: سومین جشنواره طرح های برتر کانون های فرهنگی و تربیتی با هدف معرفی برنامه ها ، دستاوردها و تبادل تجربه مدیران و مریبان کانون ها از روز یک شنبه 20 آبانماه آغاز و تا روز چهارشنبه 23آبانماه در اردوگاه شهید باهنر تهران ادامه خواهد داشت.

 

وی،رونق فعالیت های کمی و کیفی کانون های فرهنگی تربیتی را از اهداف اصلی برگزاری این جشنواره دانست و افزود: ، حضور وبازدید همکاران استان ازدستاوردها و فعالیت های این مراکز سبب توسعه و پیشرفت هر چه بهتر آنها در سطح کشور خواهد گردید .

فولادوند با تأکید بر نقش مکملی کانون های فرهنگی و تربیتی در نظام آموزشی کشور، تصریح کرد: تبادل تجربه مدیران و مربیان کانون ها، شناسایی روش های نوین به منظور افزایش اثر بخشی برنامه ها، توسعه و تقویت مهارت های مدیران، کارشناسان و مربیان، معرفی برنامه های جوانه ها، کارگاه ها، انجمن ها، ابتکارات و خلاقیت کانون ها از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.

 مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به حضور کانون های های 18 گانه شهرستان های تهران در این جشنواره ، خاطزنشان کرد: حضور مدیران مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران و پرسنل ادارات، مدیران وعوامل اجرایی مدارس و دانش آموزان جهت بازدید از نمایشگاه در چارچوب ضوابط اردویی مورد انتظار می باشد.

گفتنی است سومین جشنواره ملی دستاوردهای کانون های فرهنگی و تربیتی سراسر کشور از صبح یکشنبه 20 لغایت چهارشنبه 23 آبانماه در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار و تمامی همکاران و دانش آموزان می توانند از نمایشگاه بازدید و در برنامه جُنگ شبانه شرکت نمایند.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :