25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ ۰۹:۲۰:۴۶
کد مطلب:  731274
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان خبر داد:
تبادل اطلاعات و تجربیات مدیران می تواند از تکرار تجارب ناموفق جلوگیری کند

صبح دیروز، نشست هم اندیشی مدیران مدارس بزرگسالان متوسطه شهرستان های استان تهران در سال تحصیلی 98-97 با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، رؤسای اداره آموزش دوره دوم متوسطه و اداره سنجش و ارزشیابی اداره کل آموزشو پرورش شهرستان های استان تهران به میزبانی ناحیه1 بهارستان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: مدیران مدارس بزرگسالان از جمله نیروهای کارآمدی هستند که به جهت شرایط خاص این مدارس می بایست همیشه در حال به روز رسانی و افزایش اطلاعات خود در زمینه آیین نامه ها و دستورالعمل ها باشند.

وی با اشاره به اینکه با تبادل اطلاعات و تجربیات می توان از تکرار تجارب  ناموفق جلوگیری کرد، تاکید کرد: مدیران با ایجاد و شروع طرح بازدید های همتا از مدارس همجوار به تبادل تجربه با یگدیگر بپردازند و با همفکری با یکدیگر در توسعه نظام آموزشی کشور گام بردارند.

 

شفیع پور با تاکید بر ویژه بودن دانش آموزان مدارس بزرگسالان نسبت به مدارس روزانه ، تصریح کرد: لازم است در مدارس بزرگسالان دقیق تر و با حساسیت بیشتر با دانش آموزان ارتباط برقرارشود  و همیشه باید توجه ویژه ای به مسئله جعل اسناد در این مدارس داشته باشیم.

 

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد:  با دقت در انتخاب همکاران توانمند در امور اجرایی و تدریس، در جهت بهبود کیفیت تحصیلی دانش آموزان و ارتقاء سطح علمی آنان  باید تلاش ویژه ای نمود.

 

گفتنی است در این نشست ، جعفری رئیس اداره سنجش ،اطهری رئیس اداره آموزش دوره دوم متوسطه و همچنین کارشناسان معاونت آموزش متوسطه اداره کل شهرستان های استان تهران به سوالات مختلف حاضرین پاسخ دادند.

به اشتراک بگذارید :