8 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ ۰۹:۱۸:۰۳
کد مطلب:  730521
بانوی فداکار بوشهری (کارمند نوسازی مدارس استان بوشهر) با اهدا اعضای بدن خود به بیماران نیازمند زندگی بخشید

دکتر مهراله رخشانی مهر معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، درگذشت زنده یاد " اشرف ملک زاده " کارمند اداره کل نوسازی مدارس استان بوشهر را که با اهدای اعضای بدن به بیماران نیازمند زندگی بخشید، تسلیت گفت.

انّا لله و انّا الیه راجعون

با نهایت تاسف و تاثر، درگذشت جانگداز مادری بزرگوار و فداکار، همسری مهربان و دلسوز و همکاری متعهد و پرتلاش از خانواده بزرگ سازمان نوسازی مدارس کشور( کارمند امور اداری اداره کل نوسازی مدارس استان بوشهر) زنده یاد " اشرف ملک زاده" را به خانواده محترم آن مرحومه مغفوره تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن بانوی فداکار درگذشته غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبائی خواهانم. 

 مهراله رخشانی مهر 
 معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور 

زنده یاد خانم " اشرف ملک زاده" بر اثر سانحه تصادف در شب اربعین حسینی دچار مرگ مغزی شده و در شب رحلت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم، دعوت حق را لبیک گفت.اعضای بدن ( کلیه ها، کبد و پانکراس) این بانوی فداکار بوشهری طبق وصیتش برای نجات چندین بیمار، اهدا شد.

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نوسازی مدارس کشور این ضایعه جانسوز را به خانواده بزرگوار آن عزیز از دست رفته و کلیه همکاران محترم سازمان، به ویژه کارکنان اداره کل نوسازی مدارس استان بوشهر تسلیت می گوید. 

شایان ذکر است؛ مراسم تشییع و خاکسپاری آن مرحومه، همزمان با شهادت علی ابن موسی الرضا علیه السلام روز پنج شنبه۱۷ آبان ماه ۹۷ ساعت ۱۴:۳۰ از مسجد سیدالشهدا کوی شنبدی تا بهشت صادق بوشهر و مجلس ترحیم و یادبود آن مرحومه نیز، روز جمعه ۱۸ آبان ماه ۹۷ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۱ صبح و بعد از ظهر از ساعت ۱۴ الی ۱۶ عصر در مسجد مذکور برگزار می گردد.

به اشتراک بگذارید :