25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ ۰۷:۴۰:۰۰
کد مطلب:  730159
مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش وپرورش؛
برگزاری جشنواره دوسالانه دستاوردهای کانون های فرهنگی تربیتی از امروز تا ۲۳ آبانماه

مدیرکل فرهنگی هنری،اردوها وفضاهای پرورشی وزارت آموزش وپرورش گفت: جشنواره دوسالانه دستاوردهای کانون های فرهنگی تربیتی از امروز تا ۲۳ آبانماه برگزار می شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش،  پیش از ظهر امروز علی رمضانی در آئین افتتاحیه سومین جشنواره دو سالانه دستاوردهای کانون های فرهنگی تربیتی سراسر کشور در اردوگاه شهید باهنر تهران اظهار کرد: با هدف تحقق شعار سال رهبر معظم انقلاب و بر اساس تاکیدات وزیر  درخصوص حمایت از کالای ایرانی، این جشنواره برگزار می شود.

 

 وی مهارت آموزی را در دستور کار کانون ها اعلام و عنوان کرد: نمایشگاهی شامل ۳۵ غرفه از تولیدات و دستاوردهای کانون ها از ۲۰ تا ۲۳ آبان ماه در اردوگاه باهنر دائر می شود و شرایط بازدید و خرید برای دانش آموزان تهرانی فراهم می باشد.

 

رمضانی از برگزاری ۱۵ غرفه توسط انجمن ها در این جشنواره خبر داد و تصریح کرد: ۲۴ جلد کتاب برای انجمن ها  تدوین و به زودی در انجمن های کانون ها توزیع می شود.

 

وی ادامه داد: در بخش فعالیت های جنبی ۱۰ استان به ارائه دستاوردهای خود در زمینه تولیدات می پردازند.

 

مدیر کل فرهنگی هنری،  اردوها و فضاهای پرورشی خاطرنشان کرد: ۵۸۳ مدیر فعال کانون، روسای ادارت فرهنگی هنری،  کارشناس مسئولان و کارشناسان  اردوها و کانون های فرهنگی تربیتی سراسر کشور در این جشنواره دو سالانه حضور دارند.

 

وی از برگزاری جنگ شبانه در طول جشنواره ۴ روزه خبر داد و افزود: در این جشنواره، جوانه ها در سه بخش؛ کارو اندیشه ، کتاب و کتابخانه و جنگ جوانه ها ویژه دانش آموزان دوره ابتدایی به ارائه برنامه می پردازند.

به اشتراک بگذارید :