23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ ۱۳:۲۱:۵۲
کد مطلب:  729561
طی حکمی از سوی مدیر کل آموزش وپرورش استان زنجان:
احمد کردلو به عنوان سرپرست اداره آموزش وپرورش منطقه بزینه رود منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیر کل آموزش وپرورش استان زنجان، احمد کردلو به عنوان سرپرست اداره آموزش وپرورش منطقه بزینه رود منصوب شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نق از بزینه رود، طی مراسمی با حضور تاراسی و محمدی معاون تربیت بدنی و رئیس اداره حراست اداره کل آموزش وپرورش استان زنجان از زحمات محمدرضا زنگنه تقدیر و احمد کردلو به عنوان سرپرست اداره آموزش وپرورش منطقه بزینه رود منصوب شد.

تاراسی، معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش وپرورش استان زنجان در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات رئیس آموزش وپرورش سابق منطقه بزینه رود و تبریک به سرپرست آموزش وپرورش منطقه بزینه رود، آموزش وپرورش را نهادی منسجم و هدفمند دانست و گفت: مهمترین هدف آموزش وپرورش، تربیت نسلی است که انسانیت، دینداری و اخلاق مداری را به عنوان ویژگی های شخصیت نهادینه کند جز با همدلی واتحاد درسایه همفکری میان فرهنگیان منطقه محقق نمی شود.  

در ادامه محمدرضا زنگنه، رئیس اسبق اداره آموزش وپرورش منطقه بزینه رود نیز ضمن تبریک به احمدکردلو و قدردانی از همکاری کارشناسان و معاونین اداری در مدت تصدی ریاست اداره آموزش وپرورش منطقه بزینه رود، همدلی را عامل مهم پیشرفت دانست و گفت: در سایه همدلی و همکاری مستمر با یکدیگر می توان قله های موفقیت را یکی پس از دیگری پشت سرنهاد.

همچنین احمدکردلو، سرپرست اداره آموزش وپرورش منطقه بزینه رود، ضمن قدردانی از حسن اعتماد مدیرکل آموزش وپرورش استان زنجان و قدردانی از زحمات رئیس سابق اداره آموزش وپرورش این منطقه گفت: آموزش وپرورش نهادی مقدس است و در نهاد مقدسی چون آموزش وپرورش باید جانفشانی کرد تا این نهاد مقدس به اهداف عالیه خود دست یابد.

وی افزود: امیدوارم در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج)، پیروی از دستورات مقام معظم رهبری و مساعدت کارشناسان اداری و فرهنگیان منطقه بتوانم در این سمت سربلند باشم.

لازم به ذکر است که محمدرضا زنگنه پس از 33 سال خدمت صادقانه در آموزش وپرورش به افتخار بازنشستگی نایل گردید.

 

 

به اشتراک بگذارید :