3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۶ ۱۱:۱۲:۰۳
کد مطلب:  Tk9sawRw
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
پرداختن به ورزش کارکنان موجب افزایش بهره وری در محیط کار خواهد شد

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان مسابقات والیبال فرهنگیان استان گفت: پرداختن به ورزش کارکنان علاوه بر ارتقای سلامت، موحب افزایش میزان بهره وری در محیط کار و کاهش هزینه های درمانی سازمان خواهد شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صائبی، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: مسابقات والیبال فرهنگیان استان تهران به مناسبت هفتۀ تربیت اسلامی و با حضور 10 تیم از مناطق تابعۀ استان، در سالن 22 بهمن شهرستان ری برگزار شد.

 

وی در این آئین ادامه داد: پرداختن به ورزش کارکنان، علاوه بر ایجاد نشاط و شادابی و ارتقای سلامت عزیزان همکار، موجب افزایش میزان بهره وری در محیط کار و کاهش هزینه های درمانی سازمان خواهد شد.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: با عنایت به نگاه ویژۀ مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به سلامت و ورزش کارکنان، یقیناً هر گونه برنامه ریزی و صرف هزینه در این زمینه، سرمایه گذاری جهت تحقق اهداف سازمانی است.
صائبی در ادمه گفت: این دوره از مسابقات والیبال با برگزاری 16 دیدار به صورت دوره ای و حدفی برگزار شد و در دیدار نهایی مناطق شهر ری 2 و پیشوا به رقابت پرداختند و تیم توانمند ناحیۀ 2ری به عنوان قهرمان و منطقۀ پیشوا حائز رتبۀ دوم شدند.
وی با اشاره به این که در دیدار رده بندی تیم های رباط کریم و شهریار مقابل هم صف آرائی کردند که در پایان تیم رابط کریم موفق شد جایگاه سوم مسابقات را به دست آورد.
شایان ذکر است در پایان مسابقات با اهدای جام قهرمانی و هدایی که از طرف اداره کل تهیه شده بود، با حضور مسئولین استان و شهرستان از تیم های برتر تقدیر به عمل آمد.
به اشتراک بگذارید :