25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ ۱۲:۰۱:۲۹
کد مطلب:  729460
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
پدافند غیرعامل ، دانش آموز مسئولیت پذیر و با بینش را تربیت می کند

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران صبح امروز در نشست شورای اداری از برگزاری برنامه های ویژه هفته پدافند غیر عامل در مناطق 21 گانه شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، ضمن تشریح برنامه های هفته پدافند غیرعامل، گفت: اجرای برنامه های پدافند غیرعامل ، دانش آموز مسئولیت پذیر، با بینش و دانا را تربیت می کند.

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش بزرگترین نهاد دولتی است، تاکید کرد: دانش آموزان، فرهنگیان، و اولیای دانش آموزان جامعه هدف نظام تعلیم و تربیت بوده  و از این رو آموزش و پرورش ،بهترین بستر جهت دستیابی به اجرای اهداف پدافند غیرعامل می باشد.

فولادوند با برشمردن اهم برنامه های پدافند غیرعامل در شهرستان های استان تهران ، تصریح کرد: برگزاری کارگاه های آموزشی، نمایشگاه، مانور اطفاء حریق،صبحگاه مشترک ، مسابقات فرهنگی و همایش های آموزشی از جمله برنامه های هفته پدافند غیرعامل در شهرستان های استان تهران می باشد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، ادامه داد: برگزاری بیش از 80 نمایشگاه تخصصی و 40 مانور مشترک با شرکت آموزش و پرورش ، بسیج دانش آموزی، آتش نشانی، اورژانس و فرمانداری از برنامه های مشارکتی هفته پدافند غیر عامل در شهرستان های استان تهران می باشد.

فولادوند توجه ویژه به اهداف و برنامه های پدافند غیرعامل در میان دانش آموزان را بسیار ضروری دانست و خاطرنشان کرد: آگاهی بخشی و توانمند سازی دانش آموزان و اولیای آنها در جهان امروز که پر از آسیب های فراوان و ناشناخته است از جمله اهدافی است که باید به شکل جدی به آن پرداخته شود .

 

 

 

به اشتراک بگذارید :