3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۶ ۰۹:۴۸:۰۳
کد مطلب:  OJgm1u8m
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد:
آئین کاشت 176 نهال به یاد 176 تن از شهدای سوادآموزی در شهرستان های استان تهران برگزار شد

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری آئین کاشت 176 نهال به یاد 176تن از شهدای سوادآموزی در شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سعید شهریاری، معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: آئین روز ملی درختکاری با همکاری نهضت سوادآموزی و مشارکت اداره محیط زیست، به صورت استانی در تمامی شهرستان های استان تهران، و به صورت متمرکز، در شهرستان پاکدشت  به مناسبت بزرگداشت مقام 176 شهید سوادآموزی در مزرعه آموزشی-پژوهشی پردیس ابوریحان دانشگاه تهران واقع در روستای قلعه نوی املاک این شهرستان با غرس 176 نهال به نام شهدای سوادآموزی دانشگاه با حضور مشاور معاون وزیر، مسئولین وزارتی، استانی و شهرستانی، آموزش دهندگان و سوادآموزان ادارۀ سوادآموزی برگزار شد.

 

وی ادامه داد: در ادامۀ این آئین مسئولین برای غبار روبی و ادای احترام به شهدا به گلزار شهدا روانه شدند و با پیشکش شاخه های گل بر روی مزار شهدا، به مقام شامخ شهیدان جان برکف دفاع مقدس شهرستان ادای احترام کردند.

 

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: در این برنامه پس از سخنرانی عطاران، مشاور معاون وزیر و رئیس سازمان سوادآموزی، مدیر آموزش و پرورش پاکدشت و رییس بنیاد شهید و امرو ایثارگران این شهرستان، به  آموزش دهندگان برتر سوادآموزی  درمسابقۀ فرهنگی جشن درختکاری  نیز هدایایی اهدا کردند.
شایان ذکر است درپایان این مراسم، مسئولان  با حضور در آستانۀ مبارک حضرت شاهزاده محمد و گلزار شهدای ده امام پاکدشت با غبارروبی، گلباران مزار شهدا و قرائت فاتحه به آستان شهیدان ادای احترام کردند.
به اشتراک بگذارید :