25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ ۱۳:۳۲:۱۵
کد مطلب:  726614
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
سیزدهم آبان نمایش اتحاد مردم و اقتدار نظام است

مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،دانش آموزان ، مسولان و اقشار مختلف مردم غیور شهرری برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در گفت و گو با خبرنگار پانا گفت: حضور دانش آموزان در راهپیمایی سیزدهم آبان ماه نشانه وحدت و همبستگی آینده سازان کشوراست و نوید آینده ای درخشان را می دهد.

وی در ادامه با اشاره به حضور گسترده دانش آموزان و فرهنگیان ،افزود: دانش آموزان به عنوان آینده سازان کشور با تبعیت از فرمایشات رهبر معظم انقااب اسلامی باید تا زنده هستند از آزمان های نظام و انقلاب پشتییانی کنند و با حضور گسترده وفاداری خود را به نظام و انقلاب نشان دهند .

فولادوند با اشاره به اینکه دانش آموزان پرچمداران انقلاب هستند ،تاکید کرد: دانش آموزان باید با تلاش، خودسازی ، تهذیب و برخورداری از معرفت دینی خود را آماده کنند تا راه با عزت انقلاب اسلامی را با افتخار ادامه دهند و پرچم عزت و شرف انقلاب اسلامی را همچنان برافراشته نگه داشته و حافظ آرمان های شهیدان باشند.

مدیر کل آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران ،تصریح کرد: شکستن ابهت قدرت ها در انقلاب اسلامی، حضور موثر مردم در تمامی صحنه ها ، بروز عملی فعل خواستن برای تغییر در کشور، وحدت و همدلی میان مردم و تبعیت از رهبری از جمله دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است.

این مقام مسئول، رهبری بی نظیر حضرت امام خمینی (ره)، اراده مردم ایران بر تغییر سرنوشت خود، حضور موثر روحانیت در صحنه، ظلم و ستم در نظام شاهنشاهی و حضور بیگانگان در کشور و نفوذ در تصمیم سازی‌های آن را از جمله عوامل بروز انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد.

به اشتراک بگذارید :