20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ ۰۹:۴۵:۴۷
کد مطلب:  726122
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برگزاری نشست هم اندیشی مدیران و مربیان کانون های فرهنگی ، تربیتی شهرستان های استان تهران و البرز

هشتم آبانماه نشست هم اندیشی مدیران و مربیان کانون های فرهنگی ، تربیتی شهرستان های استان تهران و البرز به میزبانی کانون شهید فهمیده البرز برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت:مدیران و مربیان کانون های فرهنگی تربیتی شهرستان های استان تهران ضمن حضور در کانون شهید فهمیده کرج و برگزاری نشست هم اندیشی و تبادل تجربه در خصوص رونق برنامه های کمی و کیفی این مراکز از 2 کانون کرج بازدید و در جریان فعالیت این مراکز قرار گرفتند.

 

هاشمی با اشاره به بررسی راه کارهای برطرف شدن برخی مشکلات پیش روی کانون ها، در این نشست ، اظهارداشت : فعال سازی انجمن ها از جمله سرود، نمایش و ستاره شناسی در تمامی 18 کانون شهرستان های استان تهران  و اکران فیلم های روزسینمایی متناسب با شرایط و نیازهای دانش آموزان از جمله تصمیمات در این جلسه بود.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، با تاکید بر برنامه ریزی جهت حضور فعال در سومین جشنواره ملی دستاوردهای کانون ها که از مورخ 20 لغایت 23 آبان ماه  در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار خواهد شد ، تصریح کرد: لزوم استفاده از ظرفیت درون و برون دستگاهی(در چارچوب مقررات)جهت رونق فعالیت کانون ها از جمله مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

گفتنی است،مدعوین در این نشست به مدت 3 ساعت از کانون استانی شهید فهمیده و حضرت فاطمه الزهرا(س) کرج بازدید و در جریان فعالیت های این مراکز قرار گرفتند.

 

به اشتراک بگذارید :