25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ ۱۶:۰۰:۰۰
کد مطلب:  725916
پیام مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران
به مناسبت یوم الله 13 آبان ماه روز دانش آموز و و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به مناسبت یوم الله 13 آبان ماه روز دانش آموز و و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی پیامی صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، در متن پیام عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، آمده است :

روز 13 آبان یادآور خاطرات تلخ و شیرین مبارزه دانش آموزان و مردم عزیز کشورمان با سلطه بیگانگان و نظام استبدادی بر سرزمین مقدس ایران بزرگ است .

سالروز تبعید حضرت امام خمینی در سال 42 و روز شهادت تعدادی از دانش آموزان فهیمی است که در پاسخ به پیام پیر فرزانه انقلاب بر ظلم و ستم زمانه  تاختند .

یوم الله 13 آبان بیداری همه ستمدیدگان جهان است که در برابر استکبار و زورمداران دنیا به پا خواسته اند.

اینجانب ضمن گرامی داشت این روز بزرگ و با ادای احترام به بزرگ رهبر انقلاب اسلامی ایران که در این روز برای حفظ و سربلندی مردم ایران سختی های تبعید را به جان و دل خریدند و با پیروی از مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) از همه دانش آموزان و فرهنگیان عزیز دعوت می کنیم با حفظ وحدت و یکپارچگی همیشگی با توجه به شرایط حساس کنونی و برای مقابله با تحریم ها و تهدید های دشمنان ملت ایران در روز 13 آبان امسال بیش از پیش حضور فعال داشته تا بار دیگر این وحدت و یکدلی را به رخ جهانیان بکشیم .

امید آنکه دانش آموزان عزیز با خلق حماسه ای دیگر بر آگاهی و بصیرت خود بیافزایند و به پیروی از مکتب اهل بیت (ع) آزاد و سرفراز باشند .

 

به اشتراک بگذارید :