10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۵ ۱۳:۵۲:۴۴
کد مطلب:  SlN1kaZ9
با حضور معاون آموزش ابتدایی آموزش‌ و پرورش فارس در اقلید انجام شد :
برگزاری جشنواره گلستان‌خوانی، با حضور 56 گروه از مدارس ابتدایی شهرستان اقلید

معاون آموزش ابتدایی آموزش‌ و پرورش فارس گفت: با ترویج گلستان خونی در بین دانش آموزان ، بسیاری از مسائل مهم اسلامی، ملی، تربیتی و فرهنگی در جامعه نهادینه می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و  روابط عمومی آموزش وپرورش فارس، علی‌عسکر جمشیدی در جشنواره گلستان‌خوانی شهرستان اقلید که  با حضور جمعی از  مسوولین آموزش‌ و پرورش اقلید، دانش‌آموزان، فرهنگیان و والدین  دانش آموزان در سالن امام رضا (ع) این شهرستان برگزار شد گفت: گلستان سرشار از حکایت‌های ادبی، عرفانی و تربیتی است و سعدی توجه ویژه ای به  این مقوله های فرهنگی داشته  است.

وی افزود : با ترویج گلستان‌خوانی در جامعه، به‌ویژه بین دانش‌آموزان می‌توان بسیاری از مسائل مهم و بنیادی اسلامی، ملی، تربیتی و فرهنگی را در جامعه نهادینه کرد.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس از تلاش، همراهی و ذوق و نشاط دانش‌آموزان در اجرای این جشنواره ابراز خرسندی کرد.

جمشیدی با تأکید بر لزوم تلاش در شکوفایی استعداد دانش‌آموزان ، تصریح کرد: باید قدر توان، قابلیت و استعداد دانش‌آموزان و فرزندانمان  را بدانیم و در راستای پیشرفت کشور از آن‌ها بهره گیریم.

وی با تاکید بر لزوم  آشنایی فرزندان از دوران مدرسه و تحصیل، با مفاخر و ارزش‌های والای ملی، مذهبی، اخلاقی  کشورمان ، همدلی و تلاش والدین و معلمان را در این زمینه خواستار شد.

گفتنی است جشنواره گلستان‌خوانی اقلید با شرکت 56 گروه از مدارس ابتدایی این شهرستان در سطح آموزشگاهی برگزار شد که با داوری مدرسان استانی و دبیران ادبیات دوره  متوسطه،از میان  10 طرح برگزیده  شهرستان ،شش گروه به عنوان گروه های منتخب شهرستان اقلید به  استان معرفی شدند.

به اشتراک بگذارید :