22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۵ ۱۳:۵۱:۵۵
کد مطلب:  b5g3ZV8a
مدیر کل آموزش و پرورش فارس در جمع فرهنگیان اقلیدی مقیم شیراز:
معجزه واقعی تربیت انسان است

مدیر کل آموزش و پرورش فارس گفت: معجزه واقعی تربیت انسان ها است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و  روابط عمومی آموزش وپرورش فارس ،حمید رضا آذری در اولین نشست هم اندیشی جمعی از نیک اندیشان اقلیدی مقیم شیراز ،که در تالار ملاصدرا باشگاه فرهنگیان شیراز برگزار شد، با اشاره به جایگاه تعلیم و تربیت در رشد همه جانبه انسان گفت: معجزه واقعی تربیت انسان ها است.

در این همایش  که با حضور مدیرآموزش و پرورش ناحیه 1 شیراز ، مدیر ، معاون و برخی از کارشناسان آموزش و پرورش اقلید و  با رویکرد توسعه عدالت آموزشی برگزار شد، آذری با تببین اهداف بلند نظام آموزشی پرورشی کشور؛ توسعه عدالت آموزشی را  یکی از اهداف اصلی این نهادمقدس عنوان کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به نیاز امروز مدارس شهرستان اقلید اشاره کرد و  گفت:  هرگونه هزینه کرد در این سیستم سرمایه است.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس ضمن قدردانی از این اقدام آموزش و پرورش اقلید؛ این حرکت را به فال نیک گرفت .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان اقلید نیز در سخنانی به موقعیت کنونی سیستم تعلیم و تربیت اقلید پرداخت و برخی از نیازهای این شهرستان راعنوان کرد.

مجید مسعودی با اشاره به  مشکلات  اقتصادی مانع تحصیل دانش آموزان وتاکید بر تلاش جهت رفع آنها ،از جمله مشکلات  شهرستان اقلید را  کمبود 90 کلاس درس ،نمازخانه ، سرویس بهداشتی، تجهیزات آموزشی وپرورشی عنوان کرد.

در ادامه حاضرین جلسه ضمن تاکید بر برنامه ریزی لازم برای برپایی هشتمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان  اقلید  به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

به اشتراک بگذارید :