20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ ۱۱:۱۵:۲۱
کد مطلب:  722019
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در پاسخ به درخواست مردم;
فضای ورزشی و پژوهشی در زمین راکد کوی فاطمی محله قطران احداث می شود

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت:طبق برنامه ریزی ها و همفکری های صورت گرفته با آغاز اقدامات اولیه حصارکشی و ایمنی در اسرع وقت، فضای ورزشی و پژوهشی در زمین راکد کوی فاطمی محله قطران احداث می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در مصاحبه اختصاصی با واحد خبر صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی ضمن تشکر ویژه از مردم و صدا و سیما جهت پیگیری برخی نارسایی های حوزه تعلیم و تربیت استان، گفت: با توجه به اینکه در کوی فاطمی محله قطران فضای متروکه جنب مدرسه خیام ناحیه 3 تبریز نیاز به بازسازی دارد و در این ارتباط مشکلاتی برای معابر و ساکنین ایجاد شده است، در اسرع وقت حصارکشی اولیه برای این محل صورت می گیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی افزود: بعد از انجام حصارکشی و عملیات ایمن سازی اقدامات بازسازی صورت می گیرد تا نگرانی مردم از بابت امنیت محل حل شود.

به گفته ی پاشایی، طبق برنامه ریزی ها و هم فکری های صورت گرفته با اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان فضای ورزشی و پژوهشی برای این محل تعریف شده تا مکانی در شان مردم و اهالی این محل احداث شود.

گفتنی است، در پی درخواست اهالی کوی فاطمی محله قطران تبریز نسبت به رسیدگی زمین راکد، مدیرکل آموزش و پرورش استان سریعا با پیگیری موضوع دستورات لازم را جهت بازسازی و ایمن سازی محل صادر کرد.

 

به اشتراک بگذارید :