16 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ ۰۹:۲۵:۳۳
کد مطلب:  720454
معاون سواد آموزی استان در شورای آموزش و پرورش شهرستان ایجرود:
باید در کنار اثر بخشی بر کارایی نیز توجه داشت

هادی احمد نیا معاون سواد آموزی استان در پنجمین جلسه ی شورای آموزش و پرورش شهرستان ایجرود گفت: باید در کنار اثر بخشی بر کارایی نیز توجه داشت که در این زمینه نهضت سواد آموزی یادگیری مهارت را در برنامه کاری خود قرار داده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از ایجرود، هادی احمدنیا در پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ایجرود گفت : در دنیای کنونی آموزش به عنوان یک مزیت رقابتی برای دولت ها  مطرح است .

 وی در ادامه افزود : باید در کنار اثر بخشی بر کارایی نیز توجه داشت که در این زمینه نهضت سواد آموزی یادگیری مهارت را در برنامه کاری خود قرار داده است .

معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان زنجان تصریح کرد : لزوم انطباق با معیار ها و روند بین المللی نیز مورد توجه نهضت سواد آموزی می باشد که در این خصوص آموزش مهارت های ICDL به سواد آموزان در حال پیگیری است و به همین علت امسال جایزه یونسکو به جمهوری اسلامی ایران تعلق گرفت .

احمد نیا اظهار داشت : در راستای مهارت افزایی سواد آموزان دوره انتقال، مهارت و مبانی اولیه کار با رایانه برای 100 نفر در سطح استان  آموزش داده شده است .

وی در پایان ضمن تقدیر از فعالیت آموزش و پرورش شهرستان ایجرود اظهار داشت :  برای ارائه آموزش و آنالیز دقیق آمار بی سوادان ، همکارای ارگان های دولتی از جمله بهزیستی و کمیته امداد مورد انتظار است.

 

به اشتراک بگذارید :