15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ ۱۱:۴۶:۵۹
کد مطلب:  719870
زمین ورزشی دبستان شهدای نیرو خسروشاه افتتاح شد

با حضور مسئولین استانی و شهرستانی ‌مراسم افتتاحیه میدان چمن ورزشی دبستان شهدای نیرو خسروشاه برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از خسروشاه، در این مراسم که ناصر معینی مدیر عامل شرکت تولید نیروی برق استان حضور داشت، با تقدیر و تشکراز مجریان طرح ،‌سرمایه گذاری برای دانش آموزان را سرمایه گذاری برای تربیت مدیران و آینده سازان وشهروندان آتی جامعه دانست.

 وی گفت: به اعتقاد بنده هر اقدامی که بتواند در مسیر رشد و بالندگی دانش اموزان نقش موثر و سازنده ای داشته باشد ، باید با همکاری و همدلی همه ی اولیا و مسئولین امرانجام شود و من خوشحالم از اینکه امروز دانش آموزان از امکانات ورزشی مناسب (زمین چمن طبیعی) بهره مند می شوند.

همچنین دراین مراسم پورشریف رئیس آموزش و پرورش خسروشاه با اشاره به اهمیت تعلیم و تربیت و مشارکت تمامی اولیای محترم بر ایجاد باور" ایمان" ،"‌اعتماد "و" امید "در بین دانش آموزان گفت: این سه عامل در تمامی مراحل زندگی میتواند کارگشا و موثر باشد.

به گفته ی پورشریف اجرای طرح زمین چمن ورزشی به مساحت900 مترمربع و با اعتباری بالغ بر ششصد میلیون ریال درامر تسطیح،‌جدول کشی، خاک ریزی ، کاشت چمن و فنس کشی دور محوطه میدان اجرا شده است.

گفتنی است در حاشیه این مراسم با همکاری مدیرعامل نیروگاه حرارتی تبریز و احمد زاده رئیس اداره تربیت بدنی آموزش و پرورش استان مقرر گردید آموزش شنا به دانش آموزان( طرح شنا(سباح)) شروع شود.

 

به اشتراک بگذارید :