25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ ۰۹:۲۴:۲۶
کد مطلب:  719641
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
مدیران مدارس در خط مقدم نظام آموزشی هستند

جلسه مدیران مدارس نمونه دولتی دوره دوم متوسطه شهرستان های استان تهران در سال تحصیلی 98-97 با حضور معاون آموزش متوسطه و رئیس اداره آموزش دوره دوم متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به میزبانی دماوند برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اینکه مدیران مدارس در خط مقدم نظام آموزشی هستند ، اظهار داشت : مدیران مدارس سرمایه بزرگ یک جامعه بوده و به مانند قلب و مغز سیستم آموزشی هستند.

 

وی با اشاره به اینکه جهان هستی در حال تغییر و رو به تکامل و پیشرفت است، تاکید کرد: مدیری موفق است که تغییرات را پیش بینی و خود را با آنها تطبیق دهد، لذا همگی  مدیران باید دانش خود را در حوزه های مختلف ارتقا دهند.

 

شفیع پور با تاکید بر چالشهای هویتی که دانش آموزان امروز با آنها مواجه هستند ، تصریح کرد: دانش آموزان امروز دچار بحران های هویتی هستند و احساس می شود دچار یک خلا شدید گردیده اند که  باید در این زمینه برنامه های ویژه ای برای آنها پیش بینی شود.

 

این مقام مسئول در پایان  با اشاره به برخی از طرح و برنامه های معاونت آموزش متوسطه ،خاطرنشان کرد: مدیران مدارس باید  با توجه بیشتر به این طرح و برنامه ها در جهت بهبود کیفیت تحصیلی دانش آموزان تلاش کنند.

 

 

به اشتراک بگذارید :