14 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ ۱۴:۴۹:۳۰
کد مطلب:  717446
برگزاری بیست و چهارمین شورای معاونین و مدیران کل سازمان نهضت سواد آموزی
جزییات مباحث بیست چهارمین شورای معاونین و مدیران کل سازمان نهضت سواد آموزی

بیست و چهارمین جلسه شورای معاونین ،مدیران کل و مشاوران سازمان نهضت سواد آموزی به ریاست علی باقرزاده معاون وزیر و رئیس این سازمان برگزار شد .

به گزارش  روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی بیست و چهارمین جلسه شورای  معاونین ،مدیران کل و مشاوران سازمان نهضت سواد آموزی به ریاست علی باقرزاده معاون وزیر و رئیس این سازمان برگزار شد .  

دستور کار این شورا به بررسی نقاط ضعف و قوت دوره آموزشیِ  فرآیند آموزش و توسعه منابع انسانی که هفته گذشته با حضور بیش از 100 نفر از معاونین  مدیر کل و روسای سواد آموزی ادارات سواد آموزی استان ها در مرکز آموزشی شهید سعیدی مشهد برگزار شده بود ،اختصاص یافت.

باقرزاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی، ضمن تشکر از حضور  فعال اعضای شورای معاونین و مدیران سازمان  و معاونین و روسای ادارات سواد آموزی استان ها  در دوره آموزشی  به ضرورت کاربست نتایج حاصله از بررسی  نقاط ضعف و قوت  گردهمایی  ، در برنامه های آتی سازمان اشاره کرد و تاکید  نمود : به منظور برگزاری بهینه و اثربخش تر دوره های آموزشی ، حتما باید نتایج ارزیابی های صورت گرفته در برنامه ریزی دوره های و گردهمایی های آتی ، مورد توجه قرار گیرد .

وی با اشاره به برخی از دستاورد های  برگزاری این دوره بیان کرد : علاوه بر مطالب علمی ارائه شده از سوی اساتید ، از دستاورد های این دوره می توان به حصول توفیق  برای زیارت حرم رضوی (ع)،تعامل بین همکاران و گردش اطلاعات بین آنها ،تبیین فرآیند جمع آوری  سوابق آموزش دهندگان و حساس کردن معاونین استانی به عملکرد سواد آموزی استان ها اشاره کرد.  

باقرزاده در انتهای سخنان خود و به عنوان جمع بندی مباحث مطرح شده بیان کرد : ضروی است خلاصه مباحث طرح شده در دوره آموزشی به استان ها ارسال گردد و برای معاونین جدید الانتصاب یک کارگاه یک روزه دانش افزایی در تهران پیش بینی نمود .  

به اشتراک بگذارید :