3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ ۰۹:۰۱:۰۴
کد مطلب:  716884
معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش در هفدهمین کمیته ی استانی مدیریت فوریت های روانی-اجتماعی شهرستان های استان تهران:
مهارت های زندگی باید در میدان تمرین شود

هفدهمین کمیته ی استانی مدیریت فوریت های روانی-اجتماعی استان با حضور مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش و کیایی مدیرکل دفتر مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش در این نشست ،گفت: رسیدن به نسل با نشاط و تاب آور نیازمند به صحنه آمدن همه همکاران فرهنگی به خصوص در مدارس است.

حمیدی با اشاره به اینکه ما در نقطه تماس با دانش آموزان باید نیروی توانمند داشته باشیم، تاکید کرد: رسیدن به این سطح از توانمندی جز با تمرین عملی مهارت های زندگی در مدارس امکان پذیر نیست.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش، تصریح کرد: مطالعه و تهیه زیر ساخت های مورد نیاز از طریق سامانه نماد، تدوین کتاب های سه گانه برای مدارس، جلب حمایت ارگان ها و نهادهای ذی ربط و سرمایه گذاری روی معلمان ازچهارچوب های فکری مناسب برای مقابله با آسیب های روانی – اجتماعی است.

این مقام مسئول با تاکید بر منحصر بودن موقعیت شهرستان های استان تهران به لحاظ مهاجر پذیر بودن، وضعیت پراکندگی و جغرافیایی، خاطرنشان کرد: شهرستان های استان تهران نیازمند توجه ویژه و حمایت های همه جانبه دفتر مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی وزارت از طرح ها و ارتقاء کارگاه های آموزشی  در این استان می باشد.

 

 

به اشتراک بگذارید :